şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçe spor klubü resmi twitter hesabı hastayı yatağında zikmiş... doğruya doğru
 • nereye varmaya çalışıyorlar anlamıyorum. bu ülkede büyük bir kitle galatasaray taraftarı ve galatasaray kulübü, fetöcü örgüt faaliyete geçmeden 75 yıl önce kurulmuş. kaldı ki değer verdiğiniz herhangi biri galatasaray taraftarı değil mi. bu aptal paylaşımla taraftarları da zan altında bırakmış olmuyorlar mı? bırakın bu işleri de sahada konuşmaya başlayın.
  her şeye rağmen sahadaki başarısızlığı da hoşgörüyle karşılarım ama bu tarz gaz almaya yönelik safsatalara kesinlikle katlanamıyorum.
 • sözlüktekilerin ne kadar salak olduğunu göstermiştir. ilgili ortamda zaten görsellerle açıklamalı olarak cevap verilmiş. şunları adam yeri koymayın.
 • galatasaray gibi bir kulüp niye hâlâ şu takımın yöneticileri ile muhatap oluyor anlamıyorum. adamların tek prim kaynağı "galatasarayın en büyük rakibi" olmak.

  ancak tabii bu anlamsızlık ilgili paylaşımın çok sağlam geçirdiği gerçeğini değiştirmiyor. bence rekabetin böyle yarı politik yönetici savaşları şeklinde yapılması engellenmeli. futbol konuşun futbolla rekabet edin, ne bileyim rizedeki aslan esprileri çok güzeldi oradan devam edin. sonra oyuncusundan direktörüne kadar hepsi maç ortasında birbirine giriyor, taraflar maç öncesi/sonu birbirlerini linç ediyor, yok o küfür etmiş öteki dalga geçmiş. bu nasıl spor olm
 • fetö’nün kandırabilmesi için bir insanın gerizekalı olması gerekiyor ki kandırdıklarına bakarsanız kolayca teyit edebilirsiniz. parası olan ve gerizekalı olan insan dediğimizde de akla ilk futbolcular geliyor. prime döneminde hakanı arifi versen kadroya almayacak mıydın yani? fetö bir terör örgütünden çok gerizekalı turnusoludur benim gözümde. hala ona buna fetöcü diyinceye kadar bunlara kanan gerizekalılar hala iktidarda onu eleştirin. bu ülkenin en utanması gereken şey cahil bi fesli gelmiş ülkenin içinden geçmiş allah kitap diye utanıp susacağınıza hala ağzınızdan düşürmüyorsunuz.
 • fetö savcıları ile maç yapanlar, emre belözoğlu'nu kaptan yapanlar ergence bir tweet atmış. koskoca kulübün uğraştığı şeylere bak seviye 14-15 yaş.
 • holiganlığın neden zeka geriliği göstergesi olduğunu bize uygulamalı gösteren tweetlerden biri. bu sadece fenerbahçe özelinde bir durum değil, galatasaray ve beşiktaş için de geçerli.

  bu twiti atan hesaba bakıyorsun, fenerbahçe spor kulübü. ancak ne sporla alakalı bir bilgi var ne de kulübün kendisiyle alakalı bir açıklama var. popülist söylemlerle "taraftarın taşşağını kaşıyalım" zihniyetinden başka bir şey değil. şunu anlamıyorum, gerçekten, başka bir kulübe fetöcü ya da şikeci denilince ne oluyor tam olarak? bu tarz atışmaların kulüpler bazında ne getirisi var?

  ali koça bakıyorsun, vizyon diyerek geldi her kamera karşısına geçince başka takımlara sallıyor. mustafa cengiz vs hepsi buna cevap yetiştirmeye çalışıyor.

  kusura bakmayın ama bir taraftar grubu da çıkıp "eeeh sikerim fetösünü de şikesini de, adam akıllı futbol görmek istiyoruz" demiyorsa hakikaten holiganlık zeka geriliği demektir.

  arkadaşlar, futbol dediğiniz şey bir spor. bir takımı tutarsın, o takım kazanınca sevinirsin, yenilince üzülürsün bu kadar. ve türkiyede hiçbir spor kulübü de celtics gibi, rangers gibi, liverpool gibi siyasi/sosyolojik bir geçmişe sahip değil, üzgünüm. spor yapılsın diye kurulmuş alelade kulüpler.

  siz kulüp başkanlarının sırf götünü sağlama almak için saha dışındaki olaylara bu denli vakit ayırmasına müsaade ederseniz daha çok yarrak gibi topçular görürsünüz. hadi eyvallah, allahın salakları.
 • zamanında hakan şükür ve arif erdem’e yapılan teklifleri de mi söyleseniz acaba ulan adamı transfer etseniz bağrınıza basacaktınız bu kadar iki yüzlü yavşaklık ben ömrümde görmedim. fetöcü mü fetöcü banane amk sanki 2 kişiyle uefayı aldık.
  edit: kaynak
  http://m.radikal.com.tr/…rbahceli_oluyormus-1083273
  https://www.google.com.tr/…hce-itirafi-1237019h.htm
 • fenerbahçe'nin başkanlık yapmış isimleri sakladığını düşünen zeka yoksunlarını ortaya çıkaran tweet.

  giriyorsun bakıyorsun siteye dediği herkes yazıyor kim neyi saklıyormuş acaba cahil herif seni.

  https://www.fenerbahce.org/kulup/baskanlarimiz
 • son şampiyon kadrosundaki 4 yerli oyuncudan 3 tanesi fetullahçı olan kulüp için fazla iddialı bir açıklama.