şükela:  tümü | bugün
 • holiganlığın neden zeka geriliği göstergesi olduğunu bize uygulamalı gösteren tweetlerden biri. bu sadece fenerbahçe özelinde bir durum değil, galatasaray ve beşiktaş için de geçerli.

  bu twiti atan hesaba bakıyorsun, fenerbahçe spor kulübü. ancak ne sporla alakalı bir bilgi var ne de kulübün kendisiyle alakalı bir açıklama var. popülist söylemlerle "taraftarın taşşağını kaşıyalım" zihniyetinden başka bir şey değil. şunu anlamıyorum, gerçekten, başka bir kulübe fetöcü ya da şikeci denilince ne oluyor tam olarak? bu tarz atışmaların kulüpler bazında ne getirisi var?

  ali koça bakıyorsun, vizyon diyerek geldi her kamera karşısına geçince başka takımlara sallıyor. mustafa cengiz vs hepsi buna cevap yetiştirmeye çalışıyor.

  kusura bakmayın ama bir taraftar grubu da çıkıp "eeeh sikerim fetösünü de şikesini de, adam akıllı futbol görmek istiyoruz" demiyorsa hakikaten holiganlık zeka geriliği demektir.

  arkadaşlar, futbol dediğiniz şey bir spor. bir takımı tutarsın, o takım kazanınca sevinirsin, yenilince üzülürsün bu kadar. ve türkiyede hiçbir spor kulübü de celtics gibi, rangers gibi, liverpool gibi siyasi/sosyolojik bir geçmişe sahip değil, üzgünüm. spor yapılsın diye kurulmuş alelade kulüpler.

  siz kulüp başkanlarının sırf götünü sağlama almak için saha dışındaki olaylara bu denli vakit ayırmasına müsaade ederseniz daha çok yarrak gibi topçular görürsünüz. hadi eyvallah, allahın salakları.
 • zamanında hakan şükür ve arif erdem’e yapılan teklifleri de mi söyleseniz acaba ulan adamı transfer etseniz bağrınıza basacaktınız bu kadar iki yüzlü yavşaklık ben ömrümde görmedim. fetöcü mü fetöcü banane amk sanki 2 kişiyle uefayı aldık.
  edit: kaynak
  http://m.radikal.com.tr/…rbahceli_oluyormus-1083273
  https://www.google.com.tr/…hce-itirafi-1237019h.htm
 • fenerbahçe'nin başkanlık yapmış isimleri sakladığını düşünen zeka yoksunlarını ortaya çıkaran tweet.

  giriyorsun bakıyorsun siteye dediği herkes yazıyor kim neyi saklıyormuş acaba cahil herif seni.

  https://www.fenerbahce.org/kulup/baskanlarimiz
 • son şampiyon kadrosundaki 4 yerli oyuncudan 3 tanesi fetullahçı olan kulüp için fazla iddialı bir açıklama.
 • bu tweet bı hala fetocuyuz demekten başka bişey değildir. son resimlerde bekir iltegun gibi fetodan hüküm giyen bı zatin resmi var
 • bilezik gibi gecirmistir, saksıya oturtmustur iste akliniza ne geliyorsa bir küçük mesajla yapmıştır. asıl olan gerceklerdir, hakan şükür, arif erdem'e laf edenler bugün emre belezoglu gs'de oynasa aynısını ona da derlerdi. ama gel gör ki elleri bağlı. uefa, fifa neden yirtinmiyor siz fetöcüsünüz kupanızi iade edin diye de rakip takım yirtiniyor siz fetöcüsünüz diye. akli mantığı olan oturur bunu düsünür, rakibe çamur atmakla başarı gelmiyor bunu daha anlamadilar, rakibi geçince, rakipten iyi olunca başarı geliyor. hoş bunu hepsi biliyor ama bazi andaval rakip taraftarın gazını almak için küçük oyunlar yapıyorlar akli sira. ne derseniz deyin, ne yaparsanız yapın içinizde bir ukte var, "neden biz öyle olamiyoruz"diye. hayır bunu yayımlayan herhangi bir klüb olsa hak vermek için kendimi zorlayacagim ama bunları yazan klüb şikeden ceza almış bir klüb neresinden bakarsan bak komik oluyor. keşke bu kadar enerjiyi takımın başarısı için kullansalar, keşke bu birlikteliği takımın başarısı için olustursalardi ama ne gerek var uğraşmaya, başarmaya. bir laf sokarız aliriz dört malın gazını devam ederiz.gercekten çok pis laf sokmuşlar, hemen gs'nin bütün kupalarına el koyulmali ve uefa kupası fenerbahce'ye verilmeli. bu zihniyet bursa'da ağladığı gibi hep ağlamaya mahkum.
  edit:hızlı yazımdan kaynaklanan yazım hatasi.
 • acaba fenerbahçe eski başkanlarından dr nazım beyin atatürk’e suikast girişiminden idam edildiği bilgisi verilmedi mi ?

  yarın bir gün vatana ihanet edenleri dünde idam ettik bugün de. sahip çıkanlar alsın kundaklasın derlerse bu konuda ne yapmayı planlıyorlar acaba.

  sıfırla çarpılmayacaksınız arkadaş. bunu unutmayın. her şeyiniz çok iyi olabilir kumarbaz olursunuz uyuşturucuya tutulursunuz ihanet edersiniz yeri gelir sevgilinize yeri gelir eşinize bazen devlete. ne kadar iyi yemek yaptığınız önemini kaybeder. ardınızdan orospu çocuğu derler.

  geçmiş kaynaklara inilecekse fenerbahçe önce kendi kapısının önünü temizlesin.
 • fetöcülerin saldırmak dışında bir tek karşı argüman üretemediği efsane açıklamadır. tarihe yazılmıştır.
 • uzun zamandır sahalarda görülmeyen efsane gollerin birisi.