şükela:  tümü | bugün
 • zamanında hakan şükür ve arif erdem’e yapılan teklifleri de mi söyleseniz acaba ulan adamı transfer etseniz bağrınıza basacaktınız bu kadar iki yüzlü yavşaklık ben ömrümde görmedim. fetöcü mü fetöcü banane amk sanki 2 kişiyle uefayı aldık.
  edit: kaynak
  http://m.radikal.com.tr/…rbahceli_oluyormus-1083273
  https://www.google.com.tr/…hce-itirafi-1237019h.htm
 • fenerbahçe'nin başkanlık yapmış isimleri sakladığını düşünen zeka yoksunlarını ortaya çıkaran tweet.

  giriyorsun bakıyorsun siteye dediği herkes yazıyor kim neyi saklıyormuş acaba cahil herif seni.

  https://www.fenerbahce.org/kulup/baskanlarimiz
 • son şampiyon kadrosundaki 4 yerli oyuncudan 3 tanesi fetullahçı olan kulüp için fazla iddialı bir açıklama.
 • bu tweet bı hala fetocuyuz demekten başka bişey değildir. son resimlerde bekir iltegun gibi fetodan hüküm giyen bı zatin resmi var
 • bilezik gibi gecirmistir, saksıya oturtmustur iste akliniza ne geliyorsa bir küçük mesajla yapmıştır. asıl olan gerceklerdir, hakan şükür, arif erdem'e laf edenler bugün emre belezoglu gs'de oynasa aynısını ona da derlerdi. ama gel gör ki elleri bağlı. uefa, fifa neden yirtinmiyor siz fetöcüsünüz kupanızi iade edin diye de rakip takım yirtiniyor siz fetöcüsünüz diye. akli mantığı olan oturur bunu düsünür, rakibe çamur atmakla başarı gelmiyor bunu daha anlamadilar, rakibi geçince, rakipten iyi olunca başarı geliyor. hoş bunu hepsi biliyor ama bazi andaval rakip taraftarın gazını almak için küçük oyunlar yapıyorlar akli sira. ne derseniz deyin, ne yaparsanız yapın içinizde bir ukte var, "neden biz öyle olamiyoruz"diye. hayır bunu yayımlayan herhangi bir klüb olsa hak vermek için kendimi zorlayacagim ama bunları yazan klüb şikeden ceza almış bir klüb neresinden bakarsan bak komik oluyor. keşke bu kadar enerjiyi takımın başarısı için kullansalar, keşke bu birlikteliği takımın başarısı için olustursalardi ama ne gerek var uğraşmaya, başarmaya. bir laf sokarız aliriz dört malın gazını devam ederiz.gercekten çok pis laf sokmuşlar, hemen gs'nin bütün kupalarına el koyulmali ve uefa kupası fenerbahce'ye verilmeli. bu zihniyet bursa'da ağladığı gibi hep ağlamaya mahkum.
  edit:hızlı yazımdan kaynaklanan yazım hatasi.
 • acaba fenerbahçe eski başkanlarından dr nazım beyin atatürk’e suikast girişiminden idam edildiği bilgisi verilmedi mi ?

  yarın bir gün vatana ihanet edenleri dünde idam ettik bugün de. sahip çıkanlar alsın kundaklasın derlerse bu konuda ne yapmayı planlıyorlar acaba.

  sıfırla çarpılmayacaksınız arkadaş. bunu unutmayın. her şeyiniz çok iyi olabilir kumarbaz olursunuz uyuşturucuya tutulursunuz ihanet edersiniz yeri gelir sevgilinize yeri gelir eşinize bazen devlete. ne kadar iyi yemek yaptığınız önemini kaybeder. ardınızdan orospu çocuğu derler.

  geçmiş kaynaklara inilecekse fenerbahçe önce kendi kapısının önünü temizlesin.
 • fetöcülerin saldırmak dışında bir tek karşı argüman üretemediği efsane açıklamadır. tarihe yazılmıştır.
 • uzun zamandır sahalarda görülmeyen efsane gollerin birisi.
 • fenerbahçe'nin, fenerbahçeliler yüzünden bir arpa boyu yol alamadığını anlamamızı sağlayan tivittir. sevinecek şeyler listesinde böyle şeylerin çok gerilerde kalması gerektiğini unuttular maalesef. oyunun asıl amacından o kadar uzak kaldılar ki, boş şeyler fenerbahçelilerin önceliği oldu. şunlara prim vermek faydanıza değil. galatasaray da, beşiktaş da bunu yapsa yorumum aynı olurdu, çünkü mal mal işler bunlar. takım nasıl düzlüğe çıkacak, nasıl şampiyon olacak bunlardan bahseden yok. sloganları, laf sokmaları vs üretecek olan taraftardır, kulüpler önce yapmaları gerekeni yapmalıdır.