şükela:  tümü | bugün
 • terör değildir.
  trafik vakfı kime ait açın bakın. yasaya da bakın. terör değil. kast sisteminde vatandaş en altta sonra memurlar sonra polis asker sonra zenginler sonra din adamları ve en ustte de siyasiler. bu tarih boyunca degismedi ve degismeyecek. sen duz vatandassan bunu hakediyorsun. agzini acip isyan edersen sana tecavuz etmezler dayak da atmazlar seni burokraside bogar tum duzenini siker atar sikseler daha iyiydi dedirtirler. araba sizin neyinize. isyan etmeyi birakin ve yasalara riayet edin. isyan etmek su halde cozum getirmez.
 • korkunç olay.
  o yaşta bir insan çekici ile yukarı kaldırılınca çok korkmuş olmalı.
  kapıyı açınca yere düşüp kalçasını kırması cidden çok kötü haber, cinayet ile eşdeğer.
  yine yapanın yanına kalacaktır.
 • sorumluların, o şoförün ve o çekicinin içindeki polisin yargılanması ve tutuklanması gerekli. böyle sorumsuzluk böyle iş bilmezlik olmaz. bu heriflerin derdi trafiği rahatlatmak değil vatandaşa çökmektir. bunlar çünkü kansız ve şeref yoksunudur.

  içişleri bakanlığının genelgesi daha yeni üstelik ama bu adamlar içişleri bakanlığı falan takmamaktadır. acilen bu vatandaş düşmanları yargılanmalı ve çeki düzen verilmelidir.
 • gündemde tutulması gereken başlıktır.

  çekici terörüne son!..
 • bunlar vakıf denilen haraç vakıflarının işi hep. işleri trafik değil araç çekme yoluyla haraç kesmek. çekici ve otoparklar kimin bakın görürsünüz. ve bunu da herkes biliyor. resmen muz cumhuriyeti.
 • çekici terörüymüş, bakkala bile arabayla gittiğiniz için yayaların nasıl problemler yaşadığını bilmiyorsunuz. ülkede genel anlamda ahlaksızlık tavan yaptığı için arabalar yakında kaldırımdan gidecek, cezası olmasa bunu da yaparlardı. kaç kere kaldırımın önüne park edildiği için araç yolundan giderek riske girdiğimi bilirim, kısaca bir araç çekiliyorsa haketmiştir.
 • saçmalıklarla dolu çekme işlemi.

  kadını görmeyeni, arabada kadını bırakanı, kadının atlamasını bir kenara koydum da aklıma tek soru takıldı. trafiği engellemek ne demek? bu saçmalığın açıklaması nedir?

  2 şeritli yolda sağa parkeden araba trafiği engellememiş mi oluyor? mantık olarak sağdaki sola geçince trafik akmış oluyorsa o zaman 3 şeritli yolun 2 şeridine park edelim, herkes de en sol şeride geçip devam etsin.

  bu kurala göre sadece tek şeritli bir yolda arabasını bırakanın arabası mı çekilebilir oluyor hiç anlamadım. gerçi tek şeritli yolda çekici nasıl çekecek o da ayrı problem.
 • yargılanması gereken şöför ve polis içeren videodur. böyle saçmalık görmedim hayatımda. o kadın o panikle dışarı çıkamasa belki yediemin e gidene kadar atak geçirip ya şekerden ya tansiyondan ölebilirdi. şimdi de sakat kalacak muhtemelen
 • bence sorun arabanın çekilmesi değil park yasağı olan yerde duruyorsanız arabanız pek tabi çekilebilir . sorun, içerisinde insan olup olmadığının kontrol edilmeden arabanın çekilmesidir ki bu çok daha ağır sonuçlara yol açabilirdi. o aracın içerisinde çocuk olup yolda da atlayabilirdi dolayısıyla bu işi yapanların bir zahmet aşağı inip aracın içini kontrol etmesi gerekiyor.
 • kadıköy'de yaşlı kadın, çekicinin kaldırdığı araçtan düştü.

  istanbul kadıköy acıbadem mahallesi'nde bir çekici ekibi aracın içinde oturan 85 yaşındaki leyla çetinkal'ı fark etmedi, aracı o halde çekiciye yüklemeye çalıştı. otomobil havaya kaldırılınca, yaşlı kadın görevlileri uyarmak için kapıyı açtı. ancak dengesini kaybedip düştü. yaşlı kadının vücudunda kırıklar oluştu.

  kaynak