• ziraat türkiye kupası son 16 turu ilk maçı. saat 20:30'da oynanacak maç atv'den yayınlanacak. rövanş 21 ocak'ta. ligin ilk yarısında kayserispor'a 1-0 yenilmiştik. son sıradakı kayserispor'un aynı zamanda 2 galibiyetinden 1'i. yeni teknik direktörleri robert prosinecki ile ilk resmi maçı kayserispor'un.

takımımızın 22 kişilik kadrosunda şu isimler yer alıyor: altay bayındır, harun tekin, erten ersu, zanka, serdar aziz, adil rami, mauricio ısla, murat sağlam, jailson, luiz gustavo, tolga ciğerci, tolgay arslan, ozan tufan, mehmet ekici, nabil dirar, alper potuk, ferdi kadıoğlu, max kruse, garry rodrigues, deniz türüç, mevlüt erdinç, vedat muriqi.

skor tahminim 1-1
  • :)

büyük derbi günü. fenerbahçe'nin deplasmanda avantajla ayrılmasını beklediğim,intikam alma maçı olacaktır.

maç sonucu fenerbahçe diyorum.
  • tuzlaspor derbisi fetöcüleri kesmemiş.
  • tff'nin yine şaşırtmayarak fenerbahçe beko'nun euroleague maçı ile aynı gün, aynı saate denk getirdiği türkiye kupası maçı.

(#98739442)
  • başlık fetöcülere kapalıymış.

kaptanınız gelse yazamayacak yani *
  • fenerbahçe kazanır gibi geliyor. kayseri liğ maçına konsantire olması lazım. zaten işleri çok zor.
  • yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkılmasını umut ediyorum. zeminin bozukluğu ve sertliği göz önünde bulundurulunca bu maç için en büyük başarı hiç sakat vermeden maçı tamamlamaktır.
  • mauricio isla diye bir adet takoz barındıran maç.

edit: takozlukta çığır açacak bugün. kaçıncı top kaybı, kaçıncı pas hatası ve kaçıncı alakasız orta ben sayamadım.
  • ferdi kadıoğlu için izleyecektim ama alper potuk'u gördüm kapattım. yorumcu da gürcan bilgiç. allah sabır versin.
  • trt1’de tutunamayanlar adında yeni bir dizi var.bugün 2.bölümü.ilk bölümünü çok sevmiştim bir haftadır 2.bölümü bekledim.

20:00’de başladı. 20:30’da da fenerbahçe maçı başlayacağından aklımın bir köşesi de maçtaydı.
    maçı açayım da diziyi sonra netten izleyim dedim.
    maçı bir açtım,topu alper potuk’un ayağında görmemle kapamam bir oldu.anında diziye geri döndüm.şu an kaçıncı dakikası , skor kaçkaç umrumda da değil.
    teşekkürler ersun yanal !
hesabın var mı? giriş yap