• saat 20:45'te başlayacak ziraat türkiye kupası maçı.

oyundan alınma riskleri olmadan;
    harun - novak - jose sosa - ömer faruk - ( belgeleri yetişirse ismail yüksek ) - ferdi ve samatta'yı rahar rahat izlemek istiyorum. aynı şekilde as kadroda olup henüz forma giyemeyen gençleri de görelim.
  • harun
    gokhan
    serdar
    lemos
    caner
    ozan
    ısmail yuksek
    mert hakan
    ferdi
    sinan
    samatta

seklinde bir ilk 11 bekliyorum. galibiyet serisini bozmadan yola devam etmek onemli. sakatlik yasamadan rahat bir galibiyet aliriz umarim.
  • kasımpaşa'da haris hajradinovic ve koita geri dönüyor. 2 yeni transfer forvet isaac thelin ve stoper luckassen bu maçta oynayacak. sol bek haddadi kırmızı kart cezalısı ama bu maç kupa maçı olduğu için oynayacak.
    fenerbahçe için bu maç geçen haftaki maç kadar kolay olmayacak.
    kasımpaşa sürpriz yapabilir.
    kesin olan şu. gollü ve zevkli bir maç bekliyorum.
  • maçı en kaliteli, süzme operasyon çocuğu olan ümit öztürk yöneteceği için kasımpaşa’nın rahatlıkla turlayacağı maçtır.

sana maç sırasında “top elime geldi” itirafına rağmen gidip izlememiştin ya hani, o mustafa pektemek’in kolu bir taraflarına girsin inşallah.
  • - evet sayın seyirciler bu maçın hemen ardından atv'nin sevilen dizisi "maraşlı"yı izleyebilirsiniz. bu arada bir kafa ve gool.
  • son 3 haftada galibiyet almak güzel olsa da fenerbahce'nin iyi ve sampiyonluk icin yeterli futbol oynadigini düsünmüyorum. takim hücumda daha cok bireysel ve tesadüfen gelisen ataklarla gol ariyor. macin belirli anlarinda tempoyu artirim, pres yapim gibi bir düsünce yok. bu mac da öyle tesadüfen gelisen bir gol veya penalti olmazsa fenerbahce acisindan sürpriz sonla bitebilir.
  • ümit öztürk şov yapacaktır bu maç.
  • sağda uğur kaan, ortada ismail yüksek-mhy, hücumda ferdi oynasın yeter valla. hem -mhy dışında- gençleri görürüz hem de nazım, ozan, gustavo ve pelkas'ı koruruz.

ilk 11: harun, caner, lemos, serdar, nazım, gustavo, sinan, ferdi, mhy, cisse, samatta.

ozan ve pelkas'ı kurtardık o da iyi.
  • bol gollü bir maç olacaktır.
  • pelkas sız fenerin neler yapabileceğin izleme fırsatı bulacağımız maç..
    ozan neyse de..
    sosa yok pelkas da yok.. sinan, mhy ferdi neler yapacak bakalım..
    gözler samatta nın üzerinde olacak..

kasımpaşa da moraller iyidir..
    adamlar deplasmanda 10 kişiyle alanya yı yendiler...

zevkli, hakemin konuşulmadığı, bol gollü bir maç olması dileğiyle..
    fener adına çıkan kadro beni tatmin etti..
    bu kadronun neler yapacağını merakla beklemedeyim..
hesabın var mı? giriş yap