şükela:  tümü | bugün
  • her 14 şubat'da yaşadığımız rezaletin adı "çiçeksepeti.com"dur.

müşteri temsilcisi ile yaşadığım diyalog.

sanırım okey attı.

yoğunluğu tahmin ettiğimizden 2 gün evvelinde verdiğim sipariş hala yerine ulaşmamış ve yazarı mağdur etmiştir. eminim yazar gibi pekçok okuyucu da aynı durumdan şikayetçidir.

hali hazırda ciceksepeti.com ceo'sunun müşteriyi azarlaması başlığı bulunmakta.

not: ücret iadesi yapıldı.
  • bir cok yuva yapilirken bir cogu da bugun yikilacak gibi.

rezalet puanim 14/2'dir.
  • müşteri hizmetleri diyaloğu ile güldürmüş rezalettir.

allah bilir bugün kaç gözü dönmüş müşteriyle uğraşmış ve kafayı kırmıştır.

ayrıca her 14 şubat'ta bu site ile ilgili aynı şeyleri duyuyoruz, e inatla hala neden bu siteden sipariş veriyorsunuz? mazoşist misiniz?
  • (bkz: #74217473)
  • gidin sevdiğinize adam gibi doğru dürüst çiçekçiden alın ne alacaksanız. çiçeksepeti denilen şey de nedir? bu tür siteleri hem eleştiririz hem de deli gibi alışveriş yaparız. bırakın almayın hiç bir şey iflas edip yok olsun namussuzlar. hepsi de üçkağıtçılıktan başka bir şey değil. yok yemeksepeti yok çiçeksepeti...görmeden, dokunmadan bir şey almam kardeşim. siz de almayın.
  • eski bir çalışanı olarak söylüyorum. bundan 7 sene ve önceki seneler daha beter olan özel gün süreçleri vardı. 5 şikayet hiçbir şey.
  • 5 gun once verdigim siparisi ulastirmamis ustune bir de ulasti diye yalan guncelleme yapmistir. bu son calismam oldu. daha once sorunsuzdu ama benim kontrol edemeyip yurt disinda olacagim zaman sicti batirdi. ne anladim o isten?
  • rezalet gibi rezalettir. puanım 9/10 , sebebi de çok kısa aq.
  • sadece çiçeksepetinden medet umduysan zaten organizasyonda bir sıkıntı var demektir. yuva yıkar, mağdur oldum falan.