şükela:  tümü | bugün
  • gergin ataman'ın ağlamaya devam edeceği türkiye kupası maçı. saat 20:00'de başlayacak.
  • fener kupa maçlarına son 2 yıldır asılmıyor. bence gereksiz turnuva. oyuncuları riske atmamak adına yedek kadroyla oynayıp yenilmek akıllı olur bence.
  • küçücük gergin, koskoca obradovic'e rakip olamayacağını anladığından çeşitli spekülasyonlara başvurdu. ancak bunların ters tepeceğini ve bu maçta gerginin tekrar tepeleceğini düşünüyorum.

tanım: lig 1.'si ile lig 8.'sinin karşılaması.

edit: ayağını sikeyim wanamaker. hiçbir şeye üzülmem de şu gerginin sevinmesine üzülürüm.
  • geçen sezon eksik kalan tek kupa için oynayacağımız maç.
    takımı tamamlamak lazım.
  • basketbol gibi özel bir sporu bu ülkede her daim çirkinleştirmeye çalışan, kazanmak uğruna oyuncularına doping maddesi vermek de dahil her türlü çirkefliği yapabilen adamla bu ülkeye basketbolu sevdirmek için gelmiş ve ´dünyanın en güzel takımının´ mimarı olmuş adamın takımlarının kapışmasına sahne olacak maç.

iyi ve kötünün‚ güzel ve çirkinin mücadelesine tanıklık edeceğiz ergin ataman sayesinde.

kim kazanır?

kaybeden hep ergin olacaktır..
  • tivibu spor adresinden şifresiz izlenebilen maçtır efenim
  • olur da efes kazanırsa ergin ataman'ın en az 1 ay kafa utuleyecegi maç.
  • kadrosunda bulundurmasına rağmen, böylesine bir maçta yorumcu olarak kaan kural'ı bizden esirgeyen tivibu spor'a da yazıklar olsun.
  • ergin ataman 100 sayi attirmak icin iki savunma ust uste faul yaptirsa su an basketbol kariyeri bitmis, muhtemelen spordan aforoz edilmisti. obra yapinca kimseden ses soluk cikmadigi gibi, yapilan saygisizliga itiraz eden ataman'a kufrediliyor.

taraftar olun tamam da tarafsiz olun. bir seye de "ama karsi taraf oyle yapmisti da soyle yapmisti da.." gibi seyler demeden "evet ben hatali buluyorum yaptigi seyi" diyebilin. size itiraz edenlere cogunlugu kullanip saldirarak susturmaya calismayin.

ıki takima da basarilar diliyorum.