şükela:  tümü | bugün
  • saat 22.45'de başlayacak olan maç... şahsen mohamed salah show bekliyorum...

(bkz: ynwa)
  • porto'nun kaybetmeyeceği maç. iddaa severler kg var, 2.5üst ve 3.5üst seçeneklerini değerlendirebilirler.

abuş'tan yine en az bir gol bekliyorum bu maçta.

edit: sakatmış peh.
  • salah(2) ve firmino'nun golleriyle liverpool'un kazanacağı maç.
  • ilk yarim saati 2-0 liverpool ustunluguyle gecilen mac. goller mane ve salah'tan geldi. liverpool kontralari basladi.
  • liverpool maçın ilk 30 dakikalık bölümünde oldukça etkili oynayarak skoru 0-2'ye getirdi ve turu neredeyse ilk maçtan cebine koymak üzere. liverpool'un gollerini dakika 25'te mane ve dakika 29'da salah attı. l'pool takım olarak oldukça etkili, gayet rahat oynuyorlar desek yanlış olmaz.
  • 52. dakikada mane'nin golüyle durum 0-3 oldu. liverpool artık çeyrek finale çok yakın.
  • 53' mane. 3-0.
  • salah'ın pele golü attığı maçtır.

https://twitter.com/…lobe/status/963876785250283520

bu arada diğer tarafta psg'ler real'ler birbirini kırarken, beşiktaş bayern'i çekerken, liverpool'un inanılmaz şansının devam ettiğini de görüyoruz. grup aşamasında sevilla, spartak moskova ve maribor, bu turda da porto geldi. açıkçası hepsi liverpool'a karşı tüy sıklet rakipler.

açıkçası gelecek turda bir barca eşleşmesi istiyorum. klopp'un kariyerinde karşılaşamadığı ve eleyemediği tek büyük takım o kaldı çünkü. böylece liverpool gerçek gücünü de test etmiş olur.
  • 70' firmino. 4-0.
  • oo yetime acımayan l'pool, alırım bir dal. 70. dakikada firmino'nun attığı gol ile 0-4'e gelen maç. porto hala bizim trabzonspor'daki waris majeed'den medet umuyor heasdf.