şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kayseriye karşı 45 dakika cansiperane savunma yaptık, adamların 1 golünü de hakem hiç etti ama biz yine 1 tane yiyip yenildik. hiç utanmamız arlanmamız yok hala hakem diye ağlıyoruz şeklinde olması gereken açıklama. başakşehir bursa maçlarında bedavadan aldığınız puanlara sayın.
 • -fenerbahçe şike yapar, mahkeme kararı ile bu onaylanır. bunun cezası ligden düşme olmasına rağmen o sene geçici olarak şikeden dolayı ligden düşme kaldırılır. “şike var ama sahaya yansımamış” denir.
  - fenerbahçe’nin galatasaray ile rekabet edecek gücü kalmaz , o sene puanlar yarıya bölünerek play-off icat edilir.
  - fenerbahçe transfer yapamaz, galatasaray müthiş yabancı transferleri yapmıştır, o sene yabancı sınırlaması getirilir.
  - galatasaray şampiyon bitirdiği sezonun sonunda, uydurulan play-off sonrası da üstelik rakibinin sahasında şampiyon olur,federasyon başkanı kupayı atar gibi takdim eder , kutlamalara engel olmak için ışıklar kapatılır ama fenerbahçe’ye bundan dolayı ceza verilmez galatasaray kınanır!
  - galatasaray’ın siyahi futbolcularına muz sallayıp ırkçılık yapan iki tane çomarı photoshoplu fotoğraflarla “sindirim sorunları vardı” diye savunmaya kalkarlar, iki gün sonra ortaya çıkan videolarda alenen ırkçı bir yaklaşımla muz sakladıkları görülmesine rağmen gene de ceza verilmez, olayın üzeri de örtülür.
  - var sistemine rağmen göz göre penaltı olmayan pozisyonda penaltı çalıp, vara bakmayı tenezzül etmeyen hakemi galatasaray protesto eder, tff bu hakemlere düdük astırmaz dinlendirir ama yalı çocuğu ve fiko tam da galatasaray’ın cl maçı öncesi korsan bildiri yayınlar, galatasaray’ın ayrımcılık istediğini iddia ederler!
  bu liste daha da uzar gider. şimdi vicdanını siktiğimin evladı, acaba sürekli ağlayıp her boku yedikten sonra ayrımcılık isteyen kim, gerçekten de mağdur olan kim? o olmayan vicdanınla cevapla!
  not: sizin omurganızı sikiim emi!
 • arkadaşlar anlamıyor musunuz bu işin formülü şu; hakem kararları galatasaray'a karşı olursa hata, fenerbahçe'ye karşı olursa art niyettir. niye çünkü fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür ki bla bla anladınız siz onu.
 • ''hepinizi üst üste koyacağız sabredin''

  üst üste koya koya 13. sıraya düştünüz daha ne olmasını bekliyorsun minik kanarya ?

  tanım: fenerbahçe'nin hakem hataları vesilesiyle düzenleyeceği toplantı
 • galatasaray 2 aciklama yapti, baskanindan teknik direktorune onlarca mac ceza aldi. fenerbahce yoneticisi antrenoru 2 haftadir demedigi kalmadi ama ne ceza var ne de baska birsey.
  bu anormal durumu normal gorenlere de soyleyecek fazla birsey yok.
 • “hata ile artniyet” ile arasında farkmış. aq pezevenkleri farkı görmek istiyorsanız galatasaray-konya maçında son saniye çalınan penaltıyı izleyin. o artniyetin kralıydı, hatta şikeydi. galatasaray çıkıp konuşunca da götünüz başınız oynaya oynaya bu “hata yapar” temalı açıklamayı yayınlamayı biliyordunuz.

  şerefsiz herifler işinize gelmeyince nasıl salak numarası yapıyorsunuz. dün akşam yapılanlar artniyet, konya maçında yapılanlar hata öyle mi? karaktersizler!
 • adam aziz'den beter çıktı.

  hakem makem geçin bunları abicim. çıkın bok gibi transferler yaptık, takımın amına koyduk. hepinizden özür diliyoruz deyip istifa edin çekip gidin.

  önlerindeki kol gibi fikstürü görüp bir şeyler koparabiliriz umuduyla yapılan mini çakallıktır. konya, beşiktaş, başakşehir kaldırdı geliyor götü kollayalımın alicesidir.
 • çok acayip bir toplantı. pozisyon pozisyon hakem hataları gösteriliyor. demek ki aziz yıldırım ile alakalı değilmiş bazı şeyler. fenerbahçe genlerinde bu tip davranışlar varmış.

  ali koç fenerbahçe başkanı olduğunda burada sevinen diğer takımlardan taraftarlar vardı. onun kişiliği, vizyonu diğer takım taraftarlarına bile sirayet etmişti. gelinen noktada hakem hatalarını gösteren toplantı yapıyor. birazdan mahmut uslu çıkacak gibi hissediyorum.
 • az önce 9 dakikalık hakem hatası videosu gösteren ali koç "biz taç yüzünden ortalığı yangın yerine çevirmiyoruz" dedi.

  videoda yanlış taç verildi sarı kart gördük diye ağladılar ayrıca.