• iyi bir galatasaray taraftarı olarak elbette beşiktaş’ı destekleyeceğim maç. bunun puan tablosuyla alakası yok, beşiktaş başakşehir’in üstünde de olsa durum değişmezdi. eski entry’lerime bakanlar bunu anlayabilir.

benim hiç başakşehir’li arkadaşım yok. sizin var mı? ancak beşiktaşlı bir sürü arkadaşım, akrabam var. onlar sevinsin.

kimyager de gitmiş takımın başına içi dışı bir sergen gelmiş. nasıl desteklemeyim amk?

beşiktaşlı dostlar sami yen’de bu sene alırız maçı yalnız darılmak yok. *
  • maçın son dakikalarında penaltı aramak yerine ayakta kalıp gol arayan demba ba'yı bir beşiktaş'lı olarak çok takdir ettim.
  • beşiktaş yine başakşehir ile bir ölüm kalım maçına çıktı ve yine ölen taraf oldu.
  • diaby’deki beyni kuşa tak, uçmayı unutur, hayata ters taklalarla falan devam eder.
  • caner'in taç kullanması bile bir boka benzemezken serbest vuruş kullanmak nedir ya. mahalle takımı kursam caner'i kesinlikle kadroya almam..
  • gol mol yok bariz faul var.

demba ba götüm götüm yanaşıp kalecinin dengesini bozuyor. kalecinin dokunulmazlığı ile ilgisi yok, yaptığı hareket faul.

not: fb.
  • sağ bekte neciple başlamaktansa burak yılmaz bile kabulum, neciple baslamamanin cezsimi çekeceğiz yazan olmuş necip zaten başlı başına ceza değil mi?
  • burak yılmaz'ın karadelik rolünde oynadığı karşılaşma. adama gelen top yok oluyor.
  • başakşehir'in bilhassa mert günok ve demba ba ödüllü kazandığı müsabaka.
    beşiktaş için şampiyonluktan söz etmek zati zordu, ama ligdeki bu yakın gidişat her daim fırsat doğurabilirdi. bu maçtaki oyunu da görünce, artık kadroda kesiklerin şart olduğu görüldü. sergen yalçın'ın göle maya çalma zamanı geldi, hazır baskı da kalkmışken 2000 ve sonrası yiğitleri devreye sokma zamanı.
    başakşehir iyi yolda ilerliyor, kendilerine başarılar dileriz. ancak beşiktaş'ı yenmelerinin sebebi, beşiktaş'ın bitiricilikte yoksunluğuydu. şampiyonluğun ancak 4. adayı olabilirler bu halleriyle. galatasaray'ı, fenerbahçe'si, trabzonspor'u acımaz o pozisyonlarda.
  • başakşehir yıllardır büyük bir takımdan pek de farklı değil. aldığı skorlar,oynadığı oyun, sıralamadaki yerleri bunu gösteriyor. bugün de bir büyük takım gibi kötü oynarken kazandılar. atmosferin eksikliği nedeniyle buraya gelen dört büyükler galibiyeti kafalarına koyup aşırı özgüvenli oynuyorlar. temkinli bir oyunla beraberlik yüksek ihtimal iken defansta geniş alanlar verip yüklenmeye çalışıyorlar. bugün beşiktaş da bunun aynısını yaptı. fena da oynamadı ama oynadığı açık futbol gol yedirtti yoksa o gol yenmezdi oyun da 0-0 a kitlencekti
    bence bundan sonra buraya gelen takımlar 1 puan iyidir düşüncesiyle çıkarsa daha karlı çıkacaklardır
hesabın var mı? giriş yap