şükela:  tümü | bugün
 • 14 şubat 2020 tarihinde yedi arkadaş izmir girne burger king şubesinden 230tl tutarında sipariş verdik.

  siparişimiz geldiğinde double texas smokehouse burger menünün paketlerde olmadığını görünce yemeksepeti ile eksik ürünümüz için yazıştık.

  sonrasında bizi arayarak gelip gelmediğini sordular, gelmediğini sadece bu ürünün eksik olduğu belirttik. bana telefondaki kadın hamburgeri anlatıyor, hanımefendi double texas smokehouse'un neye benzediğini biliyoruz, sadece o eksik geldi, kurye arkadaşla gönderebilir misiniz diye rica ettik.

  bu sırada arkadaşlar yemeye başladılar...

  bize söylenen şeyi aynen aşağıya yazıyorum:

  "eksik kalan ürünü size verebilmem için size göndermiş olduğum diğer ürünleri almam gerekiyor."

  ben de anlamayıp tekrar sordum? ürünlerin kutularını mı istiyorsunuz anlayamadım dedim.
  ayni zaman da diyorum ki ayni olayi siz yasasaniz biri size boyle dese ne dersiniz? orasini sen karistirma demesi de ayri bir guzel tabi.

  hayır size hamburger göndermemiz için diğer ürünleri toparlamamız gerekiyor dedi.
  bunu söyleyen burger king müdürü bu arada. kendisine müşteri hizmetlerinde daha önce çalıştığımı, 200 tlnin üzeri verilmiş siparişimiz için küçük hesaplara düşmeyeceğimizi, diğer firmalarda bu gibi olaylar yaşandığında direk eksik ürünleri gönderdiklerini açıklamamıza rağmen direttikçe diretti beyfendi en sonunda haram olsun diyerek telefonu kapattım.

  sonrasında sözlü tartışma yaşandı ve tekrar yemeksepetine bize yapılan terbiyesizliği
  bildirmek için canlı yayına bağlandık. bana az önce 15dk asla ürün gönderemeyeceğini söyleyen firma, yeni hamburger gönderebileceğini söyledi.

  ben de bunca yaşanan gerginlikten sonra gelen hamburgerin artık içine mi tükürürler,çöpten ürünle mi doldururlar bilemeyeceğim için ürünü artık istemediğimi, bunun yerine sadece hamburgerin iadesi istedim. bir de salak gibi diyorum ki sprite geldi sadece hamburgerin iadesini istiyorum.

  gururlu firma ürün iadesi yapar. yapmadılar arkadaş yapmadılar.

  sonrasında yemeksepetinden bir anda siparişiniz iptal edilmiştir araması geldi, tam yorum yapacağım konuyla ilgili, siparişim geçmiş kısmından silinmiş!

  alt tarafı bu güzel sevgi dolu günde arkadaşlarla buluşup eğlenecektik rezalet üstüne rezalet yaşadık

  edit: güzel yazar arkadaşlarım elinizi vicdanınıza koyun gruptaki herkes çalışan insanlarız, oyun oynayacağız, akşam 8'de geldikten sonra mangal mı yapalım lütfen rica ediyorum elinizi vicdanınıza koyun hiç mi fastfood yemediniz

  edit2: yedi kişiyiz demişim menüler yaklaşık 30tl civarı? ne kadar fiyat çıkması gerekiyor. zaten hamburgeri tam gönderselerdi aramayacaktık bizden fotoğraf isteselerdi gönderirdik onu teklif etmediler ürünleri geri istediler. bu konuyu yemeksepetine söylediğimizde canlı destekte çalışan beyfendi de saçmalık olduğunu söyledi. ama bazıları kingden daha kingçi.

  edit3: sipariş gelince yemeye başlayan arkadaşlar eleştirilmiş arkadaş ne yiyip ne içiyorsunuz? güne tinerle mi başladınız.

  edit4: gercekten cok acayip kurye yemeyi getirdiginde paketi karsisinda acip urunleri saymis yazarlari gosteriyor yersen :)
 • updullah
 • rezalet puanım 9.5/10. yarım puanı da burger king'den yediğiniz için kırdım. ve hayatımda `size hambuger gönderebilmem için size göndermiş olduğum ürünleri almam gerekiyor` kadar saçma bir cümle duymadım.
 • "doublo toxos smokohouso borgor mononon pokotlordo olmodoğono goronco.."
  oooh iyi olmuş.
  ulan 230 liraya 3 kg et alır, yanına salatayı yatırır, değil yedi arkadaş, yedi düveli doyurursun. vazgeçin artık şu sağlıksız ürünlerden, şeker hastası olacaksınız!

  büdüt: mesai bitimiymiş, oyun varmış, belli ki mangallık bi ortam yok. ben ikna oldum.
  rezalet puanım 9/10
 • çok rezaletlik bir durum göremedim. adamlar nereden bilecek senin yemediğini ya da saklamadığını? doğal olarak tüm ürünleri görmek istemişler. en azından bir fotoğrafını falan çekseydin.
  ayrıca yine firma sana yeni ürün göndererek çözüm yolu sunmaya çalışmış ve sende firmaya güvenmediğin için kabul etmemişsin. adama sorarlar madem güvenmiyorsun neden 230 tl tutarında yemek siparişi verdin? belki gelen ürünlerin içerisinede tükürdüler veya farklı bir şey yaptılar.
  firma ile telefon görüşmesi yaptığını söylüyorsun ancak içeriğinde neler konuşulduğu hakkında bilgi yok.
  rezalet puanım 1/10. yoğunluk kaynaklı olduğunu düşünüyorum. normal bir insanın bu kadar yüksek tutarda bu firmadan sipariş vermez.
 • burger king’den sonrasını okumaya gerek yok ama durumumuz vardı okuduk çok şükür.

  herkes biliyor kalitesi eksilerde olan pis bir hamburger.içine ne atıyorlarsa insanlar pis olmasına rağmen tekrar gidiyor. ancak uzun süre yemezseniz uzak durabiliyorsunuz. bu tehlikeli bir durum.

  sağlık vs bir yana rezalet puanım 9,5’tan 10. işletmeci tam bir malmış.

  tavsiye: bonfile etin kilosu 100-130 tl arası değişiyor arkadaşlar. 230 liraya kişi başı 300 gr falan et yerdiniz. ve bonfile eti ince ince doğrayınca çok güzel lokum burger yapılıyor.

  geçmiş olsun.
 • olaya birinci elden tanık oldum. rezalet gibi rezalettir. sevgililer gününe renk katmak için giriştiğimiz frp gecesini sinir savaşına döndürmüştür.

  siparişin geç gelmesi, eksik gelmesi vs değil olay. müşteri hizmetlerindeki beyin yoksunu ablanın "teksas'ı yemiş olmayasınız elimle koydum" gibi ortamdaki ~8 şişman mühendise ne yediğinden haberi olmayan peynir diye kereviz yedirilen 2 yaşındaki çocuk muamelesi yapması, sonra dümeni eline alan müdür denilen şeyin "çöplerinizi getirin sayam" diyerek artık tanımlama seviyemin ötesinde zırvalaması, anlayamazsınız.

  hepsinden öte, yemeksepetinde de yorum yapamayalım diye eksik gelmiş, yenmiş, kavgası edilmiş, ve hepsinden önemlisi paşalar gibi ödenmiş siparişi iptal etmeleri şerefsizliğin dik alasıdır.

  intikamımız acı olacak burger king girne, şişmanlardan kork.
 • mükemmel burger king'in mükemmel çalışanlarının verdiği mükemmel hizmetine leke getirmeyecek rezalet.
  sinir eden kısmı, mükemmel hizmetle ilgili kalitelerine layık olamayacak baya yorumumuzu yazamamamız için siparişi iptal etme davranışı sergilemeleri ve bu davranışlarının yanlarına kalacağını düşünmeleri.

  editör yorumu: rezalet puanım 9.67/10
 • "bu sırada arkadaşlar yemeye başladılar..."
  aqumunun çomarları sizi.
 • yine mi gıda zehirlenme hikayesi diyecektim, meğer değilmiş.