• bakın bu neden kaynaklanıyor biliyor musunuz? devlet yok.

türkiye de devletin varlığını sadece tayyip erdoğan hakkında reröre yaparsanız hissediyorsunuz. şehrin en işlek caddesinde 2 sıra park edilmiş olabilir şu an, çünkü devleti sikleyen yok aslında.

servis şoförü 1 saat boyunca elinde telefonla konuşarak otobüs kullanabilir çünkü devletten korkmuyor. yaptırım olmadığını bilen insanlar resmen kaos oluşturmuş durumda.

türkiye cumhuriyeti devleti 2020 de anarşi çağına gidiyor. devletin varlığı hissedilmiyor.

devlet memuruna kim el kaldırabilirdi eskiden? şimdi devletin doktorunu hastanede dövüyorlar, öğretmenini koridorda dövüyolar. "devletin memurunu" . daha geçen gün 2 tane kopil izledik, polise posta koyuyor, yiyosa tutukla lan diyor hatta elini ayağını kaldırıp gerine gerine gidiyor.

devlet? devlet yok. tayyip e küfür etmediğin sürece ortada devlet, hukuk, emniyet yok.

polisi ara, yarım saatten önce kimse gelmez. tayyip e küfret 15 dakika sonra evinden alsınlar.

işte bu tek adam rejiminin, partili cumhurbaşkanının memleketi getirdiği haldir.

buyurun, tepe tepe kullanın.
  • benim çocugum benim çocugum. amına koyim hepinizin sümüklü gerizekalı yavrusu şehzade sanki. siktimin çomarları.
  • insanlar da ekşiyi entelektüel bir yer sanıyor. 10 kişiden sekizi veliyi takdir etmiş.

bravo arkadaşlar.
  • "eti senin kemiği benim hocam" dönemi bitti. bir öğretmen arkadaşımın güzel bir yorumu olmuştu "öğretmen sözünün geçtiği dönemde öğrenci, öğrenci sözününün geçtiği dönemde de öğretmen olduk anasını satayım!"
  • merhabalar sayın atarlı veliler, yeri geldiği zaman dayak atan öğretmeniniz geldi. nedir bu yeri gelme

seneler önce ücretli öğretmenlik yapmaktayım, endüstri meslek lisesinde derslere giriyorum. 9 sınıflardan birisinin de sınıf öğretmeniyim. bi kız öğrenciye 12 lerden bi piç musallat oluyor. kız bi gün ağlayarak yanıma geldi anlattı. "hocam babamın kulağına giderse beni okuldan alır". idarenin bi bok yaptığı yok, disiplin cezası diye bişey yok. ben bu piçle konuştum adam ol insanların hayatıyla oynama diye, bana da diklenmeye kalktı. ondan sonrası kafayı gömmemle sona erdi.

ülkemizde ilk ve ortaöğretimin hali ortada. zayıf çocuğu döven piçler, bayan hoca tacizcileri, ders işletmemek üzere sınıfta terör ortamı yaratanlar (ara sıra videoları düşüyor internete) vs.

bendeniz bu tür kanserli hücreleri mümkünse nasihatle (ilaç tedavisi), yok anlamıyosa azarla (kemoterapi), o da kar etmediyse şiddete başvurarak (cerrahi operasyon) vücudun geri kalan kısmına sirayet etmesini elimden geldiğince engellemeye çalıştım ki bu tür piçleri olup da asarım keserim diyen babaları varsa onları da beklerim.

senin karakter eğitimi vermediğin piçin okulda terör estirecek sonra da benim şehzademi nasıl döversin diye hesap soracaksın. gel sor da bakalım o dayağı kim nasıl atıyor
  • evet öğretmenlere nefret kusun. sonra yeni nesildeki tırtlığın sebepleri diye başlık açın. annem devlet okulunda anasınıfı öğretmeni. geçen senelerde bir veli çocuğum dayak yedi diyerek önce müdüre ardından cimere şikayet ediyor. anneme soruşturma açılıyor ve annem dövmediğini hatta kızmadığını bile kimseye anlatamıyor. çocuk okuldan alınıyor, ve yaklaşık bir hafta sonra çocuk annesine bunu aslında rüyasında gördüğünü itiraf ediyor. önce çocuklarınız ile diyalog kurmayı öğrenin. daha sonra insanlara saldırırsınız. hoş zaten boşa maaş alıyolardı değil mi?
  • öğretmenden dayak yersek, ve eve geldiğimizde bunu babamıza söylersek, bir de kim bilir ne yaptın diye babamızdan azar yiyen bir nesildik.

şimdiki neslin nasıl olduğunu anlamak için tiktok izlemek yetiyor. kim bilir nasıl delirtiyorlardır öğretmenleri. öğretmenler vurma noktasına geliyor
  • burada görülen tek şey velinin öğretmene saldırması. benim çocuğuma yapsa ben de döverdim diyen buradaki yazarların angutluğu öğrencilere yansımış. eti senin kemiği benim bitti tamam. bunun yanında sen çocuksun herkesin ağzına sıçabilirsin mantalitesinde çocuklar yetiştiriyorsunuz. ve yanlış bir şey yapılırsa onu da şiddetle çözüyorsunuz. vallahi bravo.
    umarım size trafikte sorununu şiddetle çözenler denk gelir, ne diyeyim.
  • çocukları prens ve prenses olan velileri üzmüş öğretmendir. ben ne öğretmene ne çocuğa suç bulurum.
    eğitim ailede başlar.

eğitimde şiddetin her türlüsüne karşıyım. ama ilk cümlesi "hele benim çocuğuma bir şey yapsın" diyen kitleye de iki çift lafım var.

ulan senin çocuğunun şımarıklığı yüzünden ders kaynıyor, sekteye uğruyor, nitelikli bir eğitimden uzak dakikalar geçiriliyor.
    benim çocuğumun bu olayları yaşamasına ne hakkı var? ben ilim irfan öğrensin diye çocuğu okula gönderiyorum. piçin birinin şımarıklıklarını izlemeye değil..

öğretmen disiplini sağlayamıyorsa bu çoğunlukla çocuğuna eğitim veremeyen ailelerin suçudur.

çocuğa değil anne babaya eğitim vermek lazım her koşulda..
  • orospu cocugu bir nesil yetisiyor bu yüzden. cocuklarin hiçbiri öğretmenden korkmuyor her halti yiyip yapıyor. öğretmenden korku yok cunku hic bir cezasi yok. simdi ben düşünüyorum da bir kez tokat yemiştim bir kez de cetvelle elime vurulmustu sanırım ve bunlarin sayesinde haddimi bilmiştim. simdiki nesil yok konusun özgüveni zedelenmesin seklinde yetisiyor ama anayı babayi öğretmeni sikleyen yok el kadar bebe artislik yapiyor öğretmenlerine. caydırıcı bir odul ceza sistemi olmali muhakkak cocuk da olsa kullaniyor yoksa iyi niyeti
hesabın var mı? giriş yap