şükela:  tümü | bugün
  • 14 şubat'ta yoğun olur düşüncesiyle günler öncesinden çiçeksepeti'ne eşimin iş yerine teslim etmeleri için çiçek siparişi verdim. 12 şubat gecesi eşimin 14 şubat için izinli olduğunu öğrendim ve 13 şubat sabahı çiçek sepeti müşteri hizmetlerini arayarak adres güncellemesi istediğimi belirttim ve çiçeğin evime teslim edilmesini istedim. telefondaki kadın ev adresimi söylememi istedi ve söyledikten sonra tamamdır evinize teslim edilecektir dedi. gelinen noktada 14 şubat sabahı gidip eşimin iş yerinde alakasız birine teslim etmişler çiçeği. 14 şubat'ta eşime çiçek gönderememiş oldum çiçek sepeti'nin işini düzgün yapmamasından dolayı. yapacağınız işe bir şey derdim ama neyse.
  • iyi de banane hatta bize ne ?
  • 14 şubatta bu gibi yerlerden tam verim beklenmesi zaten asıl saçmalık. adamlar dünyanın işini yapıyor, parasını götürüyorlar. sonrasında size ulaşıp telafi ederler bugün ellemeyin adamları para kazanmakla uğraşıyorlar.
  • bu resmen bir trajedi.
    (bkz: allah başka dert vermesin)
    (bkz: bas butona)
  • (bkz: ota boka baslik acmak)

rezalet puanı 2/10
  • bize ne diyenler var başlıkta.seni çicek ilgilendirmiyor olabilir lakin yarın öbür gün başka bir konuda rezalet başlığı açmanız gerektiğinde aynı tepkiyi almanız çok olasıdır.

yoğunluktan dolayı ellerinde kalmış olan ürünü yollamışlar sanırım.
  • allah uçak kazası vermesin.
  • oysaki papatyaların içimi ferahlatması gerekiyordu.
  • çiçeksepeti firması ile toplamda ~10 kere iş yaptım. son 4 tanesinde para iadesi aldım. son 2 tanesinde, para iadesi için ürün fotoğrafına bile ihtiyaç duymadılar, çiçekler çok kötü durumda sözüm iade yapmaları için yetti.

bu yönden hem iyi bir firma, hem kötü bir firma diyebilirim. iyi çünkü müşteri hizmetleri ilgili ve hatayı telafi ediyor (en azından benim tecrübem hep bu şekilde oldu); kötü çünkü çalıştıkları firmalara ya yeterince yaptırım uygulamıyorlar veya yeterince denetlemiyorlar, tekrar tekrar kötü iş çıkabiliyor. paramı aldım almasına evet ama sonuçta günün anlam ve önemi yerine getirilememiş oldu bir kaç kere, bu yüzden kendileriyle çalışmayı tamamen bıraktım.

bunları bu rezalet başlığına neden yazdım? şunun için, ilk entryde şikayette bulundum/sonuç aldım/sonuç alamadım şeklinde bir ibare göremedim. sorun yaşayan olursa şikayet edebilir diye belirtmek istedim.

tanım: bir rezalet.
  • rezaletle alakası olmayan şımarlıklık. yoğunlukta olur böyle şeyler.