şükela:  tümü | bugün
  • welsh open 2020 çeyrek final mücadelesi. başlama saati 15:00.

maçtan önce, northern ireland open 2018'deki efsane deciderı izleyerek ısınabilirsiniz:

https://youtu.be/ms8ijw4h2iw?t=13m19s
  • saat 15:00'den itibaren eurosport'tan canlı takip edebilirsiniz. keyifli bir müsabaka olacağını düşünüyorum.
  • snooker severlerin kaçırmaması gereken bir maç
  • ikili şimdiye kadar 28 kere karşılaşmış. ilk karşılaşmaları 2002 yılında olmuş. en az 18 yıldır profesyonel olarak kapışıyorlar. ronnie aralarındaki maçlarda 17-10 üstün, 1 maç da berabere bitmiş. snooker hakikaten enteresan spor, bir 10 sene daha maç yaparlar heralde.
  • roketin, işkenceci karşısında mükemmel başladığı karşılaşma. aynı zamanda 147 yapana para ödülü verilmemesine de 146 yaparak tepkisini koydu roket. eski günlerini hatırlatıyor. rakibi güçlü olunca direkt motive oluyor. judd'la finalde karşılaşmasını bekliyoruz artık.

edit: roket, selby gibi işkenceci karşısında bir saatte 4 0 yaptı ve nerdeyse sayı bile vermeyecekti. çok özlemişiz roketi.
  • mark selby ıstaka yerine oklavayla mı oynuyorsun amk *felaket bir oyun oynuyor . rocket de oynamaya gelmiş iyi durumda, whitewash çıkmaz ama gentleman's whitewash gelebilir.
  • çok mu güzel be maç* eve yetişemedim henüz, umarım bitmez ben gitmeden.
    ronnie bu turnuvayı istiyor, kimseye bırakmaz, finalde belki judd'a bırakır o kadar.
  • dört sıfır ile seans arasına gidilen maç. roket alev alev.