şükela:  tümü | bugün
  • çeşmeli bir turizmci olarak eşimle sevgililer gününde romantik bir gece geçirmek amacıyla uludağ'a giderken fark ettiğim durum, hanımın tırsması sonucu hemen bursa girişinden izmir'e geri döndüm.

uzay gemisi veya haarp olabilir, indipendıs day havası var.

https://ibb.co/vqhn41k

edit: aracım merak edilmiş, bmw 5.30d 2017
  • uzmanı değilim ancak; muhtemelen hava sıcaklığının, yükselip-düşmesinden kaynaklı, su buharında meydana gelen değişimin yarattığı görüntü. korkacak bir durum olduğunu sanmam.
  • levent'ten de hissedilmiştir.
  • kalp şeklindedir.
  • peki bu konuyu aktarırken; "çeşme'li bir turizmci olman" , "eşinle sevgililer günü için romantik bir gece geçirmen" ve "uludağ'a gidiyorum ben yea" gibi detayların ne gibi bir anlamı var?

tasvir yeteneğini mi sınıyorsun, yoksa sübliminal olarak "ben zenginim." mesajı mı veriyorsun?

ekte iliştirdiği fotoğrafta arabanın logosunu çekmiyor olmasına hayret ettiğim yazarın anlam veremediği bulut kümesi.

edit: iyi yakalamışım yalnız. adamın profiline girdim, neredeyse tüm entry'leri bu şekilde başlıyor. düşüyor mu böyle kardeş?
  • 14 şubat'ta olduysa kesin kalp şeklindedir dedim ama bildiğin yarrak şeklinde. güzel yurdumun bulutu bile abazan. belli ki sevgililer gününde zükecek dişi bir bulut arıyor.*
  • lenticular buluttur.

(bkz: mercek bulutlar)
  • sikkokümülüs bulutsusudur efenim o
  • kendini bulut içerisine gizleyebilen bir hava aracıdır. çok sci-fi oldu farkındayım lakin olsa güzel olurdu.