• bizim kültürümüzde tam olarak neler var sıralı bir liste yapın da ona göre bilelim.
  • nasıl yok?
    kimi kolejler "sevgi günü" adı altında milli bayram edasıyla minik alt beyinlere yerleştiriyor bugün.
    imamoğlu da "sevgi günü" kutlamış.
    nasıl yok?
    bu topraklarda tevhid unsuru günler görmezden gelinir, kutlanmaz.
    kalan her saçma festival gerekirse başka adlarla tatbik edilir.

bu günün başka isme dönüştürülerek okul bazında dahi kutlanmaya başlandığını bilmeyen yazar beyanıdır. günaydın.
  • (bkz: kafa siken dinci zırvaları)

insanlar bir gün olsun mutluluk arıyor bunun neresi sana batıyor ? sen kutlama, kutlayandan sana ne ? kültürünüze bir size iki.
  • sevgilim olmadığı için değil de arkadaşa katılıyorum.

dış güçlerin bize dayattığı bu saçma sapan günleri kutlamayalım büyük resmî görelim artık.
  • doğru bizim kültürümüzde 19 aralık var. 2 temmuz var. bizim nefret günlerimiz var. sevgi değil.
  • evet kültürünüzde yok zira sizin bir kültürünüz yok amk arapları.
  • "sevgilin mi yok senin ayy kıyamam" denilesi bir zırva başlık.
  • kültüründe empati de yok, bilim de yok, sanat da yok, sorgulama da yok, araştırma da yok, yeniliklere açık olmak yok. ancak biat var, susmak var, kabullenmek var, olanı muhafaza etmek ve birbirine benzemek var. lan salın milleti ne kutlamak istiyorsa kutlasın. ne boş adamlarsınız yahu. ülke yıllardır savaşta, paramızın kıymeti yok, ekonomimiz bok gibi, işsizlik aldı başını gitti, ay sonu gelmiyor. gelip burda boş beleş şeyler tartışıyorsunuz. ben sevgilimle bu günü kutlamıyorum, bir başkası kutlamak isteyebilir. bu çok normal. açın bir kitap okuyun kendinize bir şeyler katın. böyle salak salak işlerle uğraşmayın.
  • nasıl yok ya o kadar hediye aldık, bari bu sene de olsun ondan sonra olmasın.
hesabın var mı? giriş yap