şükela:  tümü | bugün
  • 14 şubat’ta instagram’daki vıcık vıcık paylaşımların ana konusu. sorsan yarısı bana bunu mu aldın ala ala , bak kutlamadı bile, bi gülümse bari diye somurtuyor ya da kavga ediyor şu anda ama paylaşılan görüntü en aşık biziz.

not: evli ve çocukluyum. akşama kebaba gidicez. en mutlu biziz lan. çünkü kebap mutluluktur(:
  • bu tarz çiftlerin %25'i , ertesi gün diğer sevgililerine söyledikleri bahaneleri telafi etmek ile meşgul olurlar.
  • 14 şubat'ta artan 'yakın arkadaşlar' temalı hikayeler de bunların cabasıdır. evet ailenizin akrabalarınızın sevgilinizden haberi yok, ama o sözde yakın arkadaş kisvesindeki kişilere bunu cayır cuyur göstermelisiniz.
    ah insanoğlu. hiç bir özelin kalmasın her şeyi etiket ve gösteriş için yapmaya devam et.

edit: yılbaşında en çok biz eğleniyoruz paylaşımlarıyla yarışır
  • faydasını şöyle anlatayım. eğer instagramda aktifseniz ve böyle bir paylaşım yapmazsanız bazı dedikodulara meydan vermiş olursunuz.
  • merak konum. amac nedir bilenler yazarsa sevinirim.

karisi kocasinin fotografini koyup uzuuun bir siir yaziyor ölüyorum bitiyorum diyerek...
    kocasi altina bende sana deliriyorum cildiriyorum diye baska bir mesaj yaziyor.

bunlari soylemek garip degil ancak
    telefon acar soylersin
    olmadi mesaj atarsin
    yada en guzeli bulusur yuzune söylersin.
    mektup yazarsin belki nostalji olsun dersen
    e-mail atarsin caga uyalim dersen.
    ama herkesin okudugu bir platformda fingirdesmek nedir. cidden merak ediyorum.

komsunun kizi kocasina ınstagram'da seni ozledim yazıyor. hep aklima bunlar normalde konuşmuyorlar mi ? diye geliyor.

bize ne ? bizde mi dahil olalim istiyorlar.
    hem en mahrem seyleri hergun yayinlayip sonra
    " esiniz nasillar " dedigimde kıskanıyorlar garipsiyorlar bu soruyu.
    niye sordun diye

adamin giydigi dona kadar biliyorum haliyle aileden biri gibi oldu diyecegim birgun birine. demiyorum.
    cunku sabır abidesiyim :)
  • aşklarını yaşayabilmek için instagrama ihtiyaç duyan insanları gözleri önüne seren paylaşımları içerir.
  • aziz valentinus bunu begendi.
  • öyle biri var ki ben fotoğrafımızı hem kafamda hem aklımda çektim koydum kenara, ne instagramı ne başka bişeyi.
    şimdilik o başka ben başka yerlerde poz veriyoruz ama elbet olacak .
    biri aşk mı dedi.
  • elim story bile paylaşmaya gitmedi bugün ne yalan söyleyeyim.
  • instagramı uzun süredir kullanmıyorum, yapay aşkları/ilişkileri görmüyorum.mutluysan bunu niye paylaşıyorsun da birilerinin beğenisine sunuyorsun ulen diye sorarlar insana.