şükela:  tümü | bugün
  • iş arkadaşım sabah hemen girdi internete başladı sevgiliye çiçek aramaya...uzun uzun baktı baktı...sonra döndü dediki;bu ne ya ne kadar zamlanmış bu çiçekler...
    bir süre sonra elinde iki dal orkide ile çıka geldi...adam nerden almış bilmiyorum...kaça aldın dedim 30 tl dedi...ama alt saksısı yok...sonra elinde beyaz saksı ile belirdi...yan ofisden kızlardan araklamış ohaaaa dedim...bir iki süsledi falan oldu...sonra derken şirketin söförü geldi...lan adam onuda ayarlamış...ibne çiçegi kıza bizim şirket söförü ile gönderecek...yaklaşık 200 liralık orkideyi sabahtan beri puzzle gibi birleştirerek imal etti herif...
  • (bkz: 14 şubat)
  • bana kalırsa sevgiliniz olsun veya olmasın herhangi bir gündür, zaten seviyorsanız o güne özel değil hayatın genelinde özel anlar yaşarsınız sevdiğiniz kişiyle.
  • sevmediğim gün.
  • sevgilim olmadığı için, alternatif program yapacağım bir cuma akşamı.
    (bkz: özel günlere değer vermeyen insanlar)
  • herkesi bunalıma sokan gündür!
    yalnızlar daha mutsuzlaşır, ilişkisi olanlar "ne alsam" derdine tutuşurlar ve yine ilişkisi olup da parası olmayanlar "parayı nerden bulacağım da hediye alacağım" der.

ağzına sıçayım böyle mal günleri üretenlerin.
    destek verenler oldukça bu günler de hep taze kalacak.
  • (bkz: 14 şubat parasız ekşicilere kıvırma rehberi) meteliğe kurşun atan yiğidoların boyunları artık bükük kalmayacak.

yeni sevgililerin yeniden seviştiği, eski sevgililerin çok da tın dediği gündür.
  • bugünü başımıza musallat edenler şimdilerde doğmamış çocuğun baby shower günü gibi benzer sikimsonik günleri bela etmekten yorulmuyorlar hiç.

kim bugünlere anlam yüklüyorsa onun evveliyatını sikeyim!

ne bu amına koduğumun günü ne! evlenen insan için tek bir gün vardır o da evlendiğin tarihtir. ben doğum günüm olduğunda bile eşşek kadar adama kutlama mı olur diye elimin tersiyle iterken yok sevgililer günü, yok tanışma günü, yok ilk bilmem ne sikim günü...

sanki bugüne özel illa dünyaya ayak uydurmamız gereken bir şart varmış gibi plan yapmak zorundayız. ne olur amına kodumun gününü sanki görmezden gelsek. hayır ne oluyor yani sevgimiz mi eksiliyor ?

aksine benim sevgim böyle saçma sapan günlere anlam yüklenince eksiliyor.

ohh be, hanıma diyemediklerimi burdan bağırayım bari.
  • sevenler için hergün sevgililer günüdür. 14 şubat ise daha çok birlikteliği rutine bağlamış çiftler ile gençlere çiçek ve hediye aldırma günüdür.
  • evet biliyorum ayrıldık ama

ayrılık da sevdâya dahil
    çünkü ayrılanlar hâlâ sevgili

sevgilililer günümüz kutlu olsun