şükela:  tümü | bugün
  • aşkım, bitanem, sensizyapamam, sen her şeyimsin, senin için ölürüm, meleğim, kır çiçeğim, gonca gülüm, seni çok seviyorum, bırakın bu yalakalık kokan sözleri, adam gibi sevin, değer verin, önemseyin, yanında olun, derdi ve kederini paylaşın, mutluluğu yüceltin, bu yeter. hisseder o.
  • daha iyi olanı değil, sana kendini daha iyi hissettireni seçmelisin.

erich fromm
  • cennet yüzlüm, ay parçam, meleğim, huzurum...

sen bana şu kötü dünyadaki mutluluk veren tek şeysin sevdiceğim, iyi ki hayatımdasın. bana aşkı tattırdın, sevmeyi öğrettin, sevilmeyi hissettirdin. bana aşkı yaşattın. hayatım seninle güzel, seninle anlamlı sevgilim. beni tamamlayan, beni anlayam, doğrusuyla yanlışıyla, fazlasıyla eksiğiyle kabul eden tek varlığımsın aşkım.

sunumun çok çok iyi geçecek sevdiceğim, senin elinin değdiği, emek verdiğin her şey çok güzel oluyor. günlerce uğraştın, çabaladın, vakit harcadın. bunların sana getirisi çok çokkkk olacak sevdiceğim. her zaman elinden geleni yapıyorsun ve muazzam işler çıkartıyosun bebeğim. sen dünyadaki en yetenekli insansın. sunum senin için çocuk oyuncağı olacak hayatım. sahne senin bebeğim, çıkıcaksın ve diyeceksin ki:

çatara çutara...

güç seninle olsun sevdiceğim.

seni her şeyden ve herkesten daha çok seviyorum aşkımm. yüzümdeki gülüşümün nedenisin. sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın aşkı sevgilimmmmmm.
  • meriç söğüşleme günü de denir.
  • şu günü canımdan çok sevdiğim sevgilim ile geçirmek isterdim lakin kısa süre önce en güzel 14 şubatımı kutlayamadan, ilk yalnız 14 şubatı kutluyorum.
  • akıllara bu videoyu getirir
  • ayrılsak bile sevgiliyiz diye şiir yazmış adam. sevgilin olmaması için ne yapmamız gerekiyor kardeş? yanlızsın işte kabul et, kötü bir şey yok bunda.
  • "tüccar sevindirici" gün olarak da anılır.
  • avukatımın, sabah sabah paylaştığı bu kutsal bilgi (inşallah olmazda ) yarın işinize yarayabilir...
    bu ve buna benzer, özel günlerin unutulması ve sosyal ortamlarda eşin yalnız bırakılması boşanma ve kusur sebebidir.

yargıtay 2. hukuk dairesi
    esas:2015/20218 karar:2016/13513 karar tarihi: 04.10.2016 link

olmaz yapmaz demeyin, yarın bigün, işler, duygular değiştiğinde en güvendiğiniz kişinin "o yapmaz" dediklerinizle yüzleşiyorsunuz..
    onun için aldığınız hediyenin dekontunu saklayın.
    "anı fotoğraflayın" demiyorum, zaten eşiniz/sevgiliniz siz unutsanız bile paylaşacak...
  • şansa havanın da güzel olduğu gün. neyse bu uyumamak için bahane değil, 15 şubat hiçbir şey gününde görüşürüz sözlük.