şükela:  tümü | bugün
  • ulan yine beni gösteren bir başlık. fakat ezik değilim. kalbim kırık ve kırıklarımı yerinden oynatıp canımın yanmasına dayanamıyorum o yüzden bu yalnızlık.
  • en yakın arkadaşım ve ben. maalesef bu ezikler grubundayız. dışarda madrid-psg maçını izleyeceğiz. sevgililerimiz de kendi evlerinde olacaklar.
  • kendisini ancak başka bir insanın varlığı ile gerçekleştirebileceği sanan birisinin düşüncesi. asıl ezikliği, mutsuzluğu ve bilumum bunun gibi duyguyu böyle düşünenin hissetmesi gerekir.
  • başkalarının anlam yüklediği günleri önemsemeyin, kendinize ait özel, anlamlı günleriniz olsun. ne eziksiniz, ne yalnız. siktir edin diğer insanları.

peşin edit: sevgilim yok.
  • hala sevgililer gününe bağımlı kalan vasatların gaza gelmesidir. sevgililer günü ney lan? ben de ilan ediyorum 15 şubat da sikimin ucu günü. (bkz: 15 şubat sikucu günü kutlamayan ezik insan)
  • 14 şubat'ta değil, canın istediğinde hediye alabiliyorsan ezik değilsin!

kendi 14 şubat'a yalnız girdiğinde bu başlığı okusa yok canım ne alaka eziklikle diyecekti.
    kendi dolu dolu geçirdiği için yani x lira hediye masrafı girdiği için yalnız geçirenler ezik oluyor.
  • merhaba. yalnız insan kontenjanından geliyorum. ezik değilim tabi ki.

"olsun" diye sevgili yapmadık. ümit verip insanların duyguları ile oynamadık. kartları açık oynadık. bak niyetim şu şu diye direkt ortaya koyduk diye yalnızız işte. insanların zamanını mı çalalım, dişiler yıllarını "belki" diyerek bağlıyor. işte biz o belki seçeneğini ortadan kaldıran dürüst erkekleriz. yalnızız.
  • hiç bir 14 şubat'a bağlı olduğum biriyle girmedim, her 14 şubat'da kendime hediye aldım boş yere minimum 500'lük olana kadar. 14 şubat'da ihtiyacı gereği çağıran hatun olursa da gittim ve birbirimizi doyurduk sadece.

bu tarz başlıkları asosyal ve 22 yaş altı ergenler açar ancak kısaca.

kapitalizm kölesi olmayan insana saygım vardır ve 14 şubat bir kapitalizm günüdür.