şükela:  tümü | bugün
    zöge
    hediyesi kocaman koklamalı bir sarılış ile içten bir gülüş olan ve sevgili kıymeti bilenlerin sevgililer günü kutlu olsun. zaman her şeyi eskitir, sevginiz eskimesin, eksilmesin.

tabi ki ben.

pek sevgili hemcinslerim, artık büyük resmi görün. 14 şubat'ın sevgililer tarafından kutlanması tamamen küresel sermayenin bir oyunudur ve siz oyunu bu yıl bozun. sevgilinizi/eşinizi sevmek, öpmek, sarılmak ya da onu mutlu edecek bir şey yapmak için kendinizi tarihlerle sınırlandırmayın.

bizler tabi ki özel günlere önem veriyoruz, misal; doğum günleri gibi ama gelin görün ki 14 şubat özel gün falan değil. sadece kapitalist sistemin dayattığı bir tüketim alışkanlığı. inanın 29 ekim daha özel bir gün. illa hediye almak istiyorsanız 29 ekim'de sevgilinize yılmaz özdil'in mustafa kemal -amdklasj şaka şaka lan-

sonuç olarak oyuna gelmemek için bu 14 şubat'ın 13 yada 15 şubat'tan bir farkı olmasın.
    bu arada bunları çok sevdiğim bir sevgilim olmasına rağmen söylüyorum.
    yanlış anlaşılmasın varken de yokken de aynı şeyi konuşuyoruz.

gündem editi*
    sözlüğün canım yazar kadınları genel itibariyle böyle bir güne önem vermediğini bildirerek azınlık olmadığımızı göstermiştir.
    fakat sözlüğün zalim yazar erkekleri genel itibariyle beyanlarımızı samimiyetsiz bularak yine bizi yaftalamıştır. çokta fifidir. bye.
  • farklı olma çabası içerisine girmiş samimiyetsiz kadındır.
  • bende bir adet mevcuttur. kendisinde de bu önermenin erkek versiyonu mevcuttur. çemberin çok içine girmeden iktisadi bir analiz yapacak olursak, seri üretimi keşfeden ve maliyetleri sıfıra yaklaştırabilen kapitalist sistemin talep eksiğini karşılamak amacıyla ortaya attığı günü önemsemeyen kadındır kendisi.

edit: yazım hatası ve ekleme.
  • derhal beni yeşillendirmesi gereken kadındır. yarın evlenebiliriz.
    tanım: saçmalıkları önemsemeyen, özentiden kaçan kadındır. nadirdir.
  • bu bir yanılsamadır.
  • maaşa bir gün kalmış, ne yapsın 14 şubat'ı. yaşasın 15 şubat.
  • beraber tarhana içip yabancı dizi izleyebileceğim kadındır.
  • fakirliğini erkeğinin yüzüne vurmayan, bir garibanla evlenmenin hüznü içerisinde bu çok önemli günü unuttuğu için gerçekleşen durum. ama zengin öyle mi. hediyeye boğar. ne kadar çok sevildiğini kucağını dolduran o hediyelerle anlarsın. sevgi metayla süslenmelidir.
  • günün anlam ve önemi zerre kadar umrumda değil. umrumda olan tek şey 14 şubat'a özel yapılan indirimler.
    sevgisini tek bir güne sığdıran arkadaşlar iyi ki varsınız ^.^