şükela:  tümü | bugün
 • her zaman olduğu gibi bu 14 şubat'ı da yalnız geçireceğini sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sinyallemeye çalışır. amaç oltayı atmak ve kızlardan "hahahaha ben de :)" vb. mesajlar almaktır. fakat gezici oğlanın oltasına hiçbir aklı başında kız atlamayacak ve bu çaresiz bekleyiş sonuç vermeyecektir. düşük testosteronlu gezici oğlan soyunu devam ettirecek kadar fit ve maskülen biri olmadığı için kızlar tarafından tercih edilmeyecek, yine hüsrana uğrayacaktır. 14 şubat'ı pinekleyerek yalnız bir şekilde geçirecektir. battaniyesi ve kahve kupası (filtre kahve değil, nescafe nescafe 3'ü 1 arada içer lümpen herif) ile külüstür laptopına uzun süre aptal aptal bakacaktır. muhtemelen friends, how i met your mother, seinfeld, the big bang theory ve türevi sikimsonik yabancı dizileri türkçe altyazıyla izleyip bu soğuk ve yalnız gecede kendini avutmaya çalışır.

  peki bütün bunlar olurken gezici oğlanın platonik bir aşk beslediği kız nerededir?

  tabi ki de flörtü ak partili müteahhit çocuğuyla beraber şehrin en güzel fine dining restoranında başbaşa romantik bir yemekte...

  gezici oğlan okul yemekhanesinde 1.5 liraya ezogelin çorbası ve fırında makarna yerken onlar foie gras, deniz mahsullü risotto, kobe bifteği veya ıstakoz yiyordur. yanına da şöyle güzel bir şişe şampanya açtırmışlardır.

  bu romantik gecenin en heyecanlı anları önce şehrin en güzel manzaralı tepesinde, ak partili müteahhit çocuğunun son model cipinde oral seks ile başlayacak ve lüks bir otel odasında sabaha kadar devam edecektir.

  tam o sırada gezici oğlan laptopından ekşi'yi güncellemekte veya aptal dizilerini kanlanmış boş gözlerle seyretmektedir..
 • ilginç bir trollük denemesi. kadınlar üzerinden iktidar elde etmeye çalışan bir suserin sıçmığı. alt metin ise ortaçağdan kalma: "siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın, sizin kadınlarınıza el koyarız, onlarla biz sevişiriz. çünkü iktidar bizde"
 • sözlükteki erkeklerin büyük çoğunluğunun acı bir şekilde yüzde yüz yaşayacağı gerçekliktir.

  kütle halinde bilim sanat entrtleri sıçar ama kızlardan bir türlü istediği pası alamaz. partnerleri tarafından deli gibi sikilip rahatlayan kızlar ancak bu rıh haliyle bu zavallıya yüz verirler. onda da cinsellik en son sorada bile değildir.

  zavallılar.
 • demek ki gezici olmak, ateist olmak, solcu olmak falan kız düşürmek için yapılmıyormuş. öyle kız düşmüyormuş.

  bu başlığa sıçan üstteki troller yarın solcu başlıklarına "solcu kız sikmek için solcuyum diyorsunuz :)" yazacak. böyle de akıl yoksunu tutarsız bunlar.

  not: gezici solcu ateist ve evliyim. geziden önce buldum gezici solcu ateist kadını ahaha.
 • pasif akoğlana niye dert olmuş anlamadığım oğlandır.

  vurdurmaktan mı sıkıldın?
 • 14 şubatı yalnız geçirmemek için şeyhinin zikinden badelenecek olan akgötlülere dert olmuş.
 • gezici oğlanı "dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan" ile değiştiriyoruz ve dünya 1 dakikalığına daha gerçekçi bir yer oluyor.

  her zaman olduğu gibi bu 14 şubat'ı da yalnız geçireceğini sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sinyallemeye çalışır. amaç oltayı atmak ve kızlardan "hahahaha ben de :)" vb. mesajlar almaktır. dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlanın oltasına hiçbir aklı başında kız atlamayacak ve bu çaresiz bekleyiş sonuç vermeyecektir. düşük testosteronlu dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan soyunu devam ettirecek kadar zeki,entellektüel,eğitimli ve medeni olmadığı için kızlar tarafından tercih edilmeyecek, yine hüsrana uğrayacaktır. 14 şubat'ı pinekleyerek yalnız bir şekilde geçirecektir. tesbihi,malbora sigarası ve osmanlı armalı amca oğlunun ofisinde (filtre kahve değil, höpürdeterrek türk kahvesi içer) beyaz tv'ye uzun süre aptal aptal bakacaktır. muhtemelen sır kapısı,ertuğrul diriliş,cübbeli videoları,mal ahsen tv muhabirinin videolarını skindirik laptopundan izleyecek bu soğuk ve yalnız gecede kendini avutmaya çalışacaktır.

  peki bütün bunlar olurken dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlanın platonik bir aşk beslediği kız nerededir?

  tabi ki de flörtü sosyal medyada troll girdiler yaparak gayet iyi gelir elde eden çakal tiple romantik bir akşam yemeğine hazırlanmaktadır.

  dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan okul yemekhanesinde 1.5 liraya ezogelin çorbası ve fırında makarna yerken onun bu fikirlere inanmasını sağlayanlar din kitap islam ayağıyla iktidarda kalıp çevresindeki insanları zengin etmeye devam etmektedirler.

  bu romantik gecenin en heyecanlı anları önce şehrin en güzel manzaralı tepesinde, sosyal medyada troll girdiler yaparak gayet iyi gelir elde eden çakalın kiraladığı (asla kendinin olamayacak) son model cipinde oral seks ile başlayacak ve lüks bir otel odasında sabaha kadar devam edecektir.

  tam o sırada dar pantolonlu somun ekmek tipi kundura ayakkabı giyen kirli sakallı osmanlıcı oğlan ekşide "yol yabüyür" "dış güçler" "gılıçdar" gibi kalıp kelimelerle dolu cümlelerle yalnızlığını, yalnız olmayanlara duyduğu öfkeyle azaltmaya çalışacaktır.
 • gezici oglan vs ak partili müteahhit oglani,

  yalniz ak partili muteahhit oglani kiz arkadasini sehrin en guzel dining restorani yerine nargileciye goturecegi icin yanlis olan bir iddiadir.

  foie gras, deniz mahsullü risotto, kobe bifteği veya ıstakoz yiyen ak partili su ana kadar hic gorulmemistir. eger bu ak partili berat albayrak falan degilse.
 • hayallerinizi yıkmak istemezdim ama olsa olsa chp’li müteahhittir o.
  (bkz: nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça)

  kötü kurgu, kötü oyunculuk, sadece ak parti seçmenine yönelik 4.1’lik ucuz film. tanzim satış noktalarında izleyip kendinizi bir nebze iyi hissetmeye çalışabilirsiniz.

  kadınları aşağılayan ilkel bakış açısına da diyecek bir şey bulamıyorum. bu zevat için tamamen normal ama bugünlerde yaygın bir şekilde moda oldu.
 • yazarın kuyruk acısını ta içimde hissetmeme yol açmış giri. üzücü. dünyevi nimetlerden ve gerekli besin maddelerinden mahrum kalmanın sonuçları işte bunlar. işte bu yüzden yoksulluk çok kötü. neyse, öteki dünya da alır karşılığını inşallah.

  oral ve seks ile.