şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yıllardır yaptığım eylem. kadınların tamamına yakınının sevebileceği ince düşünülmüş ve anlamlı bir hediyeyi kadınların hepsine almak en iyisidir. kadınların hepsini birden mutlu edecek yığınla hediye çeşidi yok. bir de hepsi için ince ince düşünmeye değmez. tabi eğer sevgililerinizden birkaçı birbirini tanıyorsa böyle yapmayacaksiniz. onlara başka alırsınız.

    üstünden bir sürü tartışma çıkabileceği, sırf artistik olsun diye kötülenecegi için hediyenin ne olduğunu yazmayacağım. ince ve derin olması ama ayak takımının anlayamayacağı kadar ince ve derin olmaması önemli. hoşunuza giden kadınlara ilk iki ayda mutlaka hediye alın, sonra asla almayın, genelde bağlılığı sadece ilk dönemlerde arttırır hediye. yüzde bir bulunabilecek düzgün karakterde bir kadın falan bulmadiysaniz da kesinlikle ilişkiyi 4 5 aydan fazla sürdürmeyin.

    sadece sevgililer günlerindeki sevgililerime değil, yaklaşık 20 sevgilime aynı hediyeyi aldım. geneli mahçup oldu ve iyice bağlandı. hediye almaya değmeyeceklere ya da hediye almadan ayrıldıklarıma almadım.