şükela:  tümü | bugün
  • vasat bir adamın daha da vasat bir kadına gidişidir. neden mi?

yahu geçen gün bir aileye davetliydim, ilk defa görüşeceğim 3 insan, 2 kadın, biri erkek.

kadınlar için, iki demet mis kokulu bir çiçek aldım ilk defa aldım bu çiçeği adını bilmiyorum.
    bir şişe de nispeten kaliteli kırmızı şarap,

beşiktaştan motor iskelesine kadar yürürken yurdum ayıları ve zavallı yurdum kadınlarının tuhaf bakışları eksik olmadı.

çiçek alınca, kadının götü kalkar diyor erkeklerimiz. haklılar, az değil bizim kezbanlar.

öte yandan bizim ayılar çiçek de almazlar ruhlarında genlerinde yok böyle bir olay, kadınlar da aç böyle bir duyguya.

aynı bizim seks anlayışımız işte. ama bu sefer taraflar ters. yurdum kadını sevişir erkeğiyle, adam siktim diye dolanır ortalıkta. bu sefer de erkeğin götü kalkar.

bizim topraklarda, 14 şubat ne yazık ki, amacına gitmeyen sikik bir gün olarak geçiyor.

geçenlerde uzun bir ilişkiden çıktım/tık. 2 tane 14 şubat geçirdik. ne yaptık hatırlamıyorum. özel bir gün olarak geçmedi hiç. 3 mayıs bizim sevgililer günümüz olabiliyordu gayet ya da 18 nisan veya 3 ocak.

o yüzden hiç sevmem 14 şubatta zorunluluk haliyle elinde utana utana çiçek taşıyan adamları, o çiçeği alan ve bununla gerçekten mutlu olan kadınları.
  • 14 şubatta elinde çelenkle gezen erkekten daha hafif bir yüke sahip olan erkektir.
  • impulse kullanan kadını aramaktadır.
    (bkz: hiç tanımadığınız bir erkek size çiçek verirse)
  • zavallıya erkeklerin içinden küfür etmesi, tekme tokat dalmak istemesi, kızlarında sanki çocuğunu parka götürmüş babaya bakar gibi şefkatle bakmasına gideceği yere kadar tahammül edebilmesi gereken yegane erkektir.
  • winner'dır. kazanan yani.
  • genç olanlardan çok, yaşını başını almış, mahçup bir gülümsemeyle bugün kadıköy'de görmüş olduklarım içimi ısıttı. hayattan her zaman zevk almak onların yaşayış tarzıyla olur. bizde maalesef o yaşta hayattan bezmiş olanlar daha fazla.
  • bu senenin trendini yakalayamamış erkektir.zira gün boyunca gördüğüm tüm çiçekler saksı çiçeği olup taş taşırmış gibi hallere giren kadınların elindeydi. normalde elindeki tüyü taşıması için yanındaki erkeğe veren kadınlar bugün kendi istekleri ile en zorlu savaşı verdiler bir elinde koca çiçek bir elinde sevgili ile... en fedakarları da iki eli güzelliklerle doluyken göğe bakmak yerine" başkaları ile kesişiyor mu?" diyerek sevgilisini göz hapsine almaya çalışanlardı.

bir sonraki sevgililer gününe kadar kalırsa çiçekleri anlarlar belki çiçekle toprağın güven ilişkisini o zaman da belki yeni trend fidan dikmek olur.
  • bazı ergenler bilmez ama ölümüne sevmek diye bişey var..belki de gerçekten "sevgilisini" çok seviyordur ve bazı öküzlerin aksine kadınla yatmaktan ziyade onunla bir ömür geçirmek istiyordur. her sabah uyandığında onun gözlerine bakmak, beraber yemek yemek, sokaklarda el ele yürümek vs.

bazı erkekler de bol bol karalar bu tipi kendi öküzlükleri ortaya çıktığı için zaar. onlara her gün sevgililer günüdür, sevgili bir gün değil her gün hatırlanır güya. çiçek alanlar da bi çiçek alıp bütün sene kızın yüzüne bakmıyor sanarsın.
  • cogu bende su izlenimi olustumustur: (bkz: at - yaprak - kelebek)
  • elinde sikiyle gezmesinden daha umut verici durumdur. tabi genede komik böyle yarak gibi dolaşması.