şükela:  tümü | bugün
  • bana komik geliyor yada yaşlandım.
  • bahçıvan olabilirler.
  • sevgililer günü, yani tüccarları zengin etme gününde, hep baskı neden erkekte oluyor anlamadım. yani kızlar da eline çiçek alıp, sevgilisine götürsünler ya. bu ne şımarıklık! her zaman adalet ve eşitlik diyoruz ama iş böyle günlerin tümüne gelince, hep erkekten beklensin her şey. puh!
  • aptal olmalarından kaynaklanır. hatta aralarında eminim o çiçeği taşırken "lan amına koduklarım benim sevgilim var siz hala 31" diye düşünüp gururla yürüyenleri sağa sola hava atanları da vardır. *
  • 4-5 tane kadın gördüm ben garipsedim durumu... böyle sevgilimiz olsada çiçek alsa dedim... ama tabiki yok...
    erkelerin çiçek alması kadar normla bir durum yok bence. ama elinde gezdirmek komik olabiliyor.
  • maalesef kaybettiğimiz erkeklerdir. rip beyler!
  • çiçek sepeti kuryesidir.
  • çiçek hiç sevmiyorum. elinde çiçekle gelen erkeği de hiç sevmedim, sevemedim. ve bir erkeğe bilmiyorum elde çiçekle gezinmesini yakıştıramıyorum. bana hiçbir zaman romantik gelmedi çiçek. hep bir boklar yedim affet beni anlamı çıkartıyor aklım niyeyse.

terrarium var. mutlaka çiçek alacaksa bir erkek, hem kalıcı, hem de çok sevimli ve elde taşıması kendisine yakışacak bence bunu tercih etmeli.
  • o ellerle günün ilerleyen saatlerinde başka şeyler tutabilmeleri için ön koşuldur.
  • çiçek katliamı.