şükela:  tümü | bugün
  • ukraynalı kadınlara söyleyin onlar alsın size hediye.
  • 42 yaşında insanım, bana verilecek en güzel hediye beni bir dağ başına bırakmak olabilir.
    mesaj atıp "2. dünya savaşına katılmış mıydınız", aman efendim "atatürk'ün çocukluğunu bizimle paylaşır mısınız", "piri reis ile arkadaş olduğunuz doğru mu" vs vs türünden mesaj atmayın. mağara duvarına resminizi çizer sizi rezil ederim.
  • bana böyle şeyler söyleme. neden biliyor musun?
    çünkü inanırım..
  • liseli veletlerden farkınız yok yemin ederim. böyle kız düşürümezsin olm. koca koca adamlar dilenci gibi yazmış. biraz akıl fikir ya.
  • sözlükte ortalama 1000 tane gerizekalı var. kendi kendilerine başlık açıyorlar kendi kendine eğleniyorlar. farkında mısınız bilmiyorum ama kimse sizi takmıyo
  • bir kız tanımadığı erkeğe hediye gönderecek de bide 14 subatta , onu anca erkekler yapar kızlar değil . beyler öyle beklentiye girmeyin

edit : aylar öncesinden bir milyon tane kadın adres ver adres ver deyip yandı tutuştu hepsine de gönderdim , veee tabi ki yine gelen giden bir şey yok . beklentimi boşa çıkarmadığınız icin tşk
  • istediğimiz erkeği seçebiliyor muyuz?
  • erkek bir sözlük yazarının ortaya attığı, daha sonrasında ise sanki kadın yazarlar böyle bir teklif yapmışçasına yine erkek yazarların hediye talebinde bulunarak kendi kendine gelin güvey olduğu anlamsız başlık.
  • formatımız yeterince tecavüze uğramışken dedim katkım olsun. hazır sözlükte de çok yakışıklı yokken bence şu formatta kullanırsak sözlüğü, kızlar %99,9 oranında erkeklere 14 şubat'ta hediye göndermeğe isteğine bürünecektir. bir de böyle hayal edin entryleri ne kadar da tatlı değil mi?