şükela:  tümü | bugün
265 entry daha
  • dikkat: bu entryi (bkz: 14 şubat'ta sözlük kızlarına çiçek gönderiyoruz) 'a ithafen yazıyorum..

biraz da centilmenliği kadınlarımızdan bekliyor, 2020 yılı için (bkz: 14 şubat'ta sözlük erkeklerine hediye gönderiyoruz) kampanyasını gündeme getiriyorum.

erkek bir yazarınız olarak, bu sene sizlerden beklentim; beğeneceğiniz her hangi bir taş plak.. karşılıklı hediyeleşmek isteyenler olursa ona da kabulüm.. yalnız çiçek yerine, tema, lösev, darüşşafaka gibi kuruluşlara bağış yapabilirim. doğayı seviyoruz.

edit: imla.
  • biz hediyemizi 14 şubat gelmeden gönderdik ama bize tebessüm bile gelmez.
  • bu ülkede bir kadın tanımadığı bir insana hediye alacak! beklenti bu mu gerçekten? hangi ülkede yaşıyorsunuz yahu? aslında ülkelik de bir durum değil.
  • kadınların hediye aldığı nerede görülmüş allasen. biz erkeklerin görevidir o. kadının görevi beğenmek veya beğenmemektir. alan olsa bile arkasından bir isteği gelecektir emin ol.
  • inanmayın beyler, bizi sikecekler.
  • ben
  • hediye; arapça hdy kökünden gelmekteymiş, yola çıkmadan kesilen kurban, uğurluk, yol armağanı, her çeşit armağan.
    hdy kökünden başka bir kelime de hidayet; yol gösterme, kılavuz olma...
  • listeyi aşağı bırakıyorum. illa sıfır olacak diye bir şey yok.

1. katlanır bisiklet.
    2. e-kitap okuyucu.
    3. termal içlik.
    4. 4 adet boxer.
    5. 12 adet soket çorap.
    6. 12 adet uzun çorap. (çoraplar mümkünse şu dikkat çeken renkli çoraplardan olsun)

şimdilik bunlar yeterli.
  • hiçbir dişi varlığın hediyesine ihtiyacım yok.
  • gönderecekseniz the witcher serimin 5. ve 6. kitapları eksik. kargoyu eşim teslim alırsa ne yaparız onu ben de bilmiyorum buluruz bir yolunu.

tutmayacak projedir.
644 entry daha