şükela:  tümü | bugün
  • yıllar yılı izmirli yazarlarla alsancağın çeşitli mekanlarında kah şarap ve peynir eşliğinde elit sohbetler ettik, kah eller havaya yapıp shotları yuvarladık; ama geldiğimiz yeri hiç unutmadık. tanıştığımız, arkadaş olduğumuz izmir'in kutsal çimenlerinde döneme ayak uydurup hep beraber yuvarlanmak için hepinizi 14 temmuz akşamı kordonun çimlerine bekliyoruz. akşam 8 de tyna önünden ayrılıp hep beraber çimlere geçip, gülüp eğleneceğiz. tüm yazarlar, çaylaklar, +1 ler, şarapçılar davetlimizdir. görüşmek üzere!
  • midye ve bira sponsorluğunda gerçekleşecektir.
  • işim olmasa gelirdim. gidecek arkadaşlar da polarını getirmeyi unutmasın.
  • kesik eldivenlerim, fatih'ten kalan yarım şarabım, sanayiden çaldığım varil içine yaktığım targaryan ateşimle katılacağım zirve.

şarapçılar yüksek konsülü iyi günler diler.

kenan komutan aşkına !!!

edit: gramer nazileri geldiğine göre şov başlasın. ver lugatı !!!
  • (bkz: alsancağın)
  • 2 senenin ardından gerçekleşen ve oley be dediğim zirvedir.
  • böbrekleri evde mi bırakıyoruz??
  • bir aksilik olmazsa katılmayı heyecanla beklediğim zirve. ayrıca ilk zirvem olacak bu.
  • katılacağım zirvedir. suser dostlarımı özledim.
  • " alsancağın" döl kokan çimlerinin en targaryan haline tartarus esintisi ile girip fenri'nin asaletinden dem vurulan zirvedir.

aslında orası shire!

hobbit pipililer sizi!

isteyen tuttuğunu s..n yok getirsin sayı sınırlaması yok. aleni zirve olsun ki öyle olacak. rahat olun sayıya takılmayın.

çaylaklar bana da mesaj atabilirsiniz vole ile karşılarım... suserler ile honolulululukulululshdjdkskdjskd ilgilensin.