• yıllar yılı izmirli yazarlarla alsancağın çeşitli mekanlarında kah şarap ve peynir eşliğinde elit sohbetler ettik, kah eller havaya yapıp shotları yuvarladık; ama geldiğimiz yeri hiç unutmadık. tanıştığımız, arkadaş olduğumuz izmir'in kutsal çimenlerinde döneme ayak uydurup hep beraber yuvarlanmak için hepinizi 14 temmuz akşamı kordonun çimlerine bekliyoruz. akşam 8 de tyna önünden ayrılıp hep beraber çimlere geçip, gülüp eğleneceğiz. tüm yazarlar, çaylaklar, +1 ler, şarapçılar davetlimizdir. görüşmek üzere!
  • küskünlükten yeni çıkmış bir yazar olarak gayri ihtiyari bulunacağım zirvedir...

dün hali hazırda oralardaydım... bugün orada olacağım... kısacası,

davete icabet gereksiz, ben hep oradaydım, siz geldiniz *
  • yurtdışında olduğum tek haftasonuna denk gelmiş /getirilmiş zirvedir.
  • midye ve bira sponsorluğunda gerçekleşecektir.
  • " alsancağın" döl kokan çimlerinin en targaryan haline tartarus esintisi ile girip fenri'nin asaletinden dem vurulan zirvedir.

aslında orası shire!

hobbit pipililer sizi!

isteyen tuttuğunu s..n yok getirsin sayı sınırlaması yok. aleni zirve olsun ki öyle olacak. rahat olun sayıya takılmayın.

çaylaklar bana da mesaj atabilirsiniz vole ile karşılarım... suserler ile honolulululukulululshdjdkskdjskd ilgilensin.
  • güzel bir zirve olacağı kesin,sorularınız varsa da itina ile cevaplanır,cumartesi akşamı görüşmek üzere.
  • böbrekleri evde mi bırakıyoruz??
  • yıl boyunca izmirde olmadığım nadir bir zamana denk gelmesi beni üzmüş olan zirve.
    aynısının sonbahar, kış, ilkbahar mevsimlerinde de tekrarlanmasını rica ediyorum.
  • gerçekleşmesine bir gün kalmış zirve.
  • tyna önünde beklediğimiz zirve.
hesabın var mı? giriş yap