şükela:  tümü | bugün
  • adapazarı geyve tarafında şoförün ihmali yüzünden az kalsın yanarak yaklaşık 80 kişinin ölümüne sebep olunması ihtimali m. istanbul fethiye yolculuğu. hava ağardı, sabah 3 ten beri bekliyoruz ve metro yetkililerinden doğru düzgün bilgi dahi alamıyoruz. tesadüfen hayatta kalmamız bir yanda salak yerine koyularak bekletilmemiz bi yanda. bu firmayla yıllardır seyahat etmedim, mecbur kaldım. bundan sonra da seyahat etmem. siz de etmeyin.
  • yine mi metro ?
    yine mi rezalet ?

arkadaş siz de kaşınıyorsunuz ama.

lan rezaletleri bu kadar ayyuka çıkmış firmayı hala kullanan var ya.

bırak canımı emanet etmeyi,
    bir yerden bir yere koli gönderecek olsam, bunlara verip göndermem yaa.

koliye delik açıp sikmeye kalkabilirler çünkü...
  • yine bir metro turizm rezaletiyle karşınızdayız

nasıl bir hayvanlar topluluğudur anlamadım
    ki.
  • bence artık normal yolculuklara başlık açılmalı
  • daha 3-4 gun once gene bir metro turizm rezaleti vardi. macera olsun, nasil rezil olunur diye mi tercih ediyorsunuz anlamadim gitti.
  • metro rezaletleri haber değeri taşımıyor artık. ama bu vesile ile belirteyim; fethiye
    çok sıcak zaten, gelmeyin.

not: güzel kızlar gelsin.
  • olmayan rezalettir. birincisi kaynak eklenmemiş (en azından bir resim, bir iddia sahibi dahi olsa), ikinci ve en önemli olarak metro turizm'i seçen insanın mağdur olma lüksü yok. metro turizm'de mağdur olmak diye bir kavram yok arkadaşım, sözlüğe yazabildiğine göre en azından ilkokul eğitimi aldın ve okuman var. sırf şu sözlükte dahi yüzlerce kez farklı rezalet yaşanmışken, ben bilmiyordum, ben mağdur oldum, bana şu oldu, bu olacaktı deme lüksün yok.

millet salak mı sırf başka firma ile gitmek için 2 gün geç gidiyor, karısını kızını bindirmemek için yana döne başka firma arıyor, can ve ruh sağlığı için işine, evine, tatiline geç gitmeyi göze alıyor. kusura bakmayın metro turizm ile mağdur olmak diye bir kavram yoktur.
  • kaynak kendim. olayı yaşıyoruz şu an. sana haber linki mi verim şimdi. aractan dumanlar cikarken çekilmis fotolar videolar var.
  • metro turizm olunca yorum yapamıyorum. mecbur kaldım, demişsiniz (ölüm kalım meselesi değilse çok mecbur değil bence). şu anda içinde bulunduğunuz ruh halinden dolayı buna da birşey demiyorum. geçmiş olsun.
  • bu firmayla seyahat etmemeniz için önce sizi yakmaları, sonra ceseti sikmeleri, en son ağzınıza boşalmaları lazım sanırım. ne diye hala biniyosunuz anlamadım ki.