şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: 140journos) kanalının bugün attığı videodur. video içeriği olarak ömrü boyunca bir baltaya sap olamamış bir adet komünist dayı içerir. bu dayı ve videoda ki diğer gençler de ne kendilerine ne çevrelerine ne de ülkeye en ufak katma değer sağlamadan gereksiz ve amaçsız bir hayat yaşamanın peşindeler. dayı videoda sürekli hasiktir demenin öneminden bahsediyor kanımca kendisi hayatı boyunca hiç kimseye hasiktir diyemedi ve kendisine tembelliğinden ötürü sürekli siktir çekildi. video da bahsettiği beyaz yakalı çalışan ülke için milyonlarca dolarlık döviz girişi sağlarken en büyük uğraşı puro içmek olan birisi koskoca ekonomisti nasıl küçümseyebiliyor anlayamıyorum. bu kanalda bu tarz içerikler üretip insanları çalışmaktan üretmekten soğutmaya çalışıyor. inanmayın kanmayın, çok çalışın, üretin, satın, katma değer sağlayın.
  • de, da ve ki eklerini doğru yazamayan, bir yarrağa yaramayan cahil çomar tarafından eleştirilen dayıyı içeren videodur.

    edit: dayı defalarca 60 yaşına kadar çalışıp sonra bu hayatı tercih ettiğinden bahsediyor.
  • günde iki belki üç paket sigara içen insanlar içermektedir.
  • şimdi neymiş efendim, her şeye hasiktir çekip güzel bir yere yerleşecekmişiz. bak hele bak, güzel kardeşim o güzel yerlerde karın doysaydı orda yaşayanlar polis , asker olmak için can atar mıydı? videoyu sonuna kadar en az üç defa izledim ve sonunda ben o dayıya ve yardakçılarına hasiktir çektim. geçiniz bu romantizm kokan söylemleri, doğa gerçekte sıkıcıdır. paran varsa kafan rahatsa işte o zaman doğa insanı içine çeker. burada doğaya dönmeyi güzelleyenleri doğaya koyalım, pisten boktan 3 gün içerisinde götüne vura vura kaçmazsa ben de hiç bir şey bilmiyorum.
  • 140 journos'un en boş videosuna konu olan dayı.