• 1989 bbc türkiye belgeselinde röportaj verenlerin şimdi ne yapıyorlar diye bir belgesel yapmasını beklediğim kanal
  • ali babacan pr çalışmasından sonra kapısından geçmediğim, tek bir içeriğini dahi izlemediğim oluşum
  • neler sığmış şu 2 yıla dedirten (bkz: göz kırpmadan 202x) belgeselinin yayıncı, yapımcı youtube kanalı.
  • cehape zihniyeti videosu efsane olmuş
  • son 2 belgesellerinde rasim ozan kütahyalı ve nagehan alçı çiftini gözümüze sokan kanaldır.

burayı okuyorlarsa seslenmek istiyorum. ülkede adam mı kalmadı? devran döndüğünde sokağa çıkacak yüzü olmayan insanlarla projelerinizi lekelemekten nasıl bir zevk alıyorsunuz? bu insanlar hükümet tetikçiliği görevlerini başarıyla yürütmüş, binlerce insanın hayatının karartılmasında aktör olmuş insanlar. kendi mahallelerinde bile tahammül edilemeyen insanlar. bu insanların değil gazeteci, vatandaş olarak bile görüşlerine başvurulmasını hastalıklı olarak buluyorum.

edit: nagehan alçı'nın kızları ile bir kesitin de gözümüze sokulduğu son 'video' ile artık iyice amaçlarını sorgulamaya başladım.
  • rasim ozan ve nagehan alçı ile arkadaş olduklarını ve onların imajını düzeltmeye çalıştığını düşündüğüm ekip.
    bahsi geçen insanlar türkiye'nin 20 yıllık karanlığında çok büyük pay sahibidir.140 ekibinin yaptığı ise ihanettir.
    bir daha da izlemem.
  • nagehan alçı’yı gördüğüm anda kapattığım cehape zihniyeti videosunu hazırlayan youtube kanalıdır. çok erken girmiş nagehan videoya, yazık oldu.
    edit: video linki eklendi.
  • ilk günlerinden beri takip ettiğim harika kanal(?)

ilk zamanlar whatsapp'ta broadcast'inde 50-60 kişi vardı :)

helal olsun. taş gibi videolar yapıyorlar.
  • çok ilginç hikayeler anlatırlardı eskiden. renkli veli, atatürk'e benzeyen adam, bırakmadılar ki yaşayayım, arabada yaşayan adamın hikayesi şu an aklıma gelenler.

siyasi parti reklamı işiniyse beceremediler. ali babacan reklamı bildiğin kötüydü. chp reklamı da olmamış.
  • ülkenin açık ara en kaliteli youtube kanalı. belgesellerinde kullandığı müzikler özenle seçilmiş, özellikle sakın kader deme belgeseli playlisti bir harika.
hesabın var mı? giriş yap