şükela:  tümü | bugün
  • ali babacan pr çalışmasından sonra kapısından geçmediğim, tek bir içeriğini dahi izlemediğim oluşum
  • afedersin y.rrak gibi olan son çalışmanızdan sonra sizden bir ricam var.
    artık şu spikersiz olay kurgusu olmayan formatınız sıktı, biraz daha normalleşebilir misiniz? bakın vaka sayıları da baya düştü şu maskenizi indirseniz artık diyorum.
    32.gün'ün 80'ler 90'lar belgeseli tarzı, 2002 ve sonrasını yıl yıl ele alan bir bölüm yapsanız ne güzel olur. yok mu şunu yapacak bir babayiğit?
  • çöp bir kanal olduğunu belirtmiş miydim? sanırım evet. çöp ve çöplük dolu. her karesi kin nefret dolu. videolarını planlayandan kesip biçen düzen yerleştiren yapımcılarına acıyorum. bu kadar art niyet ancak insanlıktan çıkınca olur. dönüp yaptıklarına bakmıyorlar. amaçları sadece “karalamak” hem de dibine kadar. çöp beyinlilerin çöp ürünleri. nokta.
  • cehape zihniyeti videosu efsane olmuş
  • konudan bağımsız format olarak çok başarılı videolar yayınlıyorlar. yeni nesil belgeselleri hep bu ekip çekmeli.
  • son 2 belgesellerinde rasim ozan kütahyalı ve nagehan alçı çiftini gözümüze sokan kanaldır.

burayı okuyorlarsa seslenmek istiyorum. ülkede adam mı kalmadı? devran döndüğünde sokağa çıkacak yüzü olmayan insanlarla projelerinizi lekelemekten nasıl bir zevk alıyorsunuz? bu insanlar hükümet tetikçiliği görevlerini başarıyla yürütmüş, binlerce insanın hayatının karartılmasında aktör olmuş insanlar. kendi mahallelerinde bile tahammül edilemeyen insanlar. bu insanların değil gazeteci, vatandaş olarak bile görüşlerine başvurulmasını hastalıklı olarak buluyorum.

edit: nagehan alçı'nın kızları ile bir kesitin de gözümüze sokulduğu son 'video' ile artık iyice amaçlarını sorgulamaya başladım.
  • rasim ozan ve nagehan alçı ile arkadaş olduklarını ve onların imajını düzeltmeye çalıştığını düşündüğüm ekip.
    bahsi geçen insanlar türkiye'nin 20 yıllık karanlığında çok büyük pay sahibidir.140 ekibinin yaptığı ise ihanettir.
    bir daha da izlemem.
  • hakkaten nagehan alçı nedir yani? kendini büyük gazeteci zannediyor olmalı o da bu sayede. ülkeyi bu hale getirenlerle ortak hareket ettiler şimdi hiçbir şey olmamış gibi yapamazlar.
  • nagehan alçı’yı gördüğüm anda kapattığım cehape zihniyeti videosunu hazırlayan youtube kanalıdır. çok erken girmiş nagehan videoya, yazık oldu.
    edit: video linki eklendi.