şükela:  tümü | bugün
  • ülkede işini iyi yapan, yapmaya çalışan herkesin başına bir iş geliyor. güzel olana yer yok. 140journos ekibinin ofisine hırsız girmiş. bilgisayar, kamera ve harddisk, her şeyi götürmüşler. hazırlanan ve aralık ayında yayımlanacak olan çalışmalar da çalınmış haliyle...

kendi kanallarından yayımladıkları video
  • soygun esnasında başka bir ofiste çalışıyor olmaları büyük şanstır. zira hırsız bu, her şeyi yapabilir. kendileri bir zarar görmedi ya, o da yeter.
  • bu kadar sesleri solukları çıkmayan bağımsız bir kanala bu sevgi beslenmesi, sahip çıkılması bile olan üzücü olayın az da olsa telafisi gibi.

en kısa sürede toparlanabilmeleri için yardım kampanyasını ekşi sözlük başlatsa güzel bir jest olabilir.
  • duyduguma uzuldugum haber. bagimsiz haberciligin nasil olacagini bize gosteren gencler bunlar. umarim buradan ve baska platformlardan alacaklari destekle bir an once eski durumlarina donerler.
  • klasik mesajı da verelim: harddiskleri/hafıza kartlarını verin cihazlar sizin olsun.
    (imza: bilgisayarında 4,5 tb hdd olan yazar)
  • üzücü durum. sürekli takip etmesem de güzel içeriklerine denk geldiğim oluyordu. umarım kısa sürede toparlanıp bu düzeyde devam ederler.

öte yandan üzücü duruma rağmen espri yapabiliyor olmaları takdire şayan.

--- spoiler ---

- oğlum 5 erkek 1 "köpek" nasıl soyuldunuz lan?

--- spoiler ---

aslfjaşsjalaj
  • 140journos'un ofisi, 1 aralık 2017 günü sabah saat 5 sularında soyuldu.

bu kötü haberi duyurmak ve aralık ayı boyunca içerik yayınımızda oluşması kaçınılmaz aksiliklerden dolayı takipçilerimizden özür dilemek için hazırladığımız video sonrası, hiç beklemediğimiz ölçüde yardım ve destek teklifi aldık.

yayınımızın sürekliliğine dair büyük bir sorumluluk hissediyoruz. her biri bizleri sonsuz mutlu eden destek teklifleriniz sonrası, 140journos’un çalınan ekipmanlarını yeniden alabilmesi için maddi destekte bulunabileceğiniz bu platformu oluşturmaya karar verdik. yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

https://www.indiegogo.com/…mci-olun--2/x/17813104#/
  • geçmiş olsun.

tapeleri dinleyin, hırsızı bulursunuz.
  • gerçekten üzüldüm. içeriklerini beğenerek takip ettiğim, kaliteli ve fark yaratan bir sayfaydı. gelecek yardımlarla da birlikte en kısa sürede içerik üretmeye devam etmelerini diliyorum. bu arada ufak bir ihtimal de olsa hırsızlık yapan orospu çocuğunu bulabilmek adına lütfen popüler 2. el ürün satış uygulamalarındaki son ilanları takip edin.