• bu kadar büyük bir potansiyeli kullanamamış videodur. ne yazık ki olmamış,
  • kesinlikle bir şey olmayan videodur
  • iyi başlayacak gibi durup ortalarına doğru ağır sıkan video olmuştur. yavaşlatılmış minibüs görmekten; yürüyen, merdiven çıkan adam görmekten yıldım doğrusu.

ayrıca vidyoda inanılmaz bir kopukluk söz konusu. iki hazırlık, iki seçim ve iki sonuç dönemi var bu süreçte. hangi görüntü hangi zamana ait anlaşılmıyor.
  • 140’dan alıştığımız hipnotize eden video kurgu tarzından uzak sıkıcı bir video. olmamış.
  • sıcak sıcak çıkmıştır. daha geç bekliyorduk ama bayram süprizi oldu.

tanım: ekrem imamoğlu konulu mini belgesel

kesinlikle bir şeyler oldu
  • izledim. imamoğlu konusunu daha iyi işleyebilirlerdi. uzun bir şarkının slow motion klibi gibi olmuş. maalesef beğenmedim.
  • izlemeden yorum yaptığım videodur
    hatta yorum yapmadan yorum yaptığım videodur
  • videonun 40. saniyesinde şeridi ortalayarak giden motorcu var, kesinlikle gerçekleri yansıtmıyor.
  • izlediğim en boktan 140 journos videosu. akıcılık yok, sözde tokat olayı yok, apo olayı yok, karalama kampanyaları yok, bu kampanyaların nasıl ters teptiği yok, chp'nin kampanyasına dair elle tutulur hiçbir şey yok, kampanya'nın beyin takımındaki ateş ilyas başsoy gibi isimler yok, stratejik hamleler yok. güzelim malzemeyi bok etmişler, sırf 140journos videosu diye sonuna kadar izledim ama bilgilendirici değil, gazlayıcı değil, akıcı hiç değil. hiçbir şekilde oylarını değiştirmez zannedilen insanların haksızlığa nasıl tepki koyduğu duygusu bile verilmemiş. ekrem imamoğlu'nun bazı anlarını birleştirip arkadan müzik vermişler biraz da istanbul manzarası eklemişler o kadar.
hesabın var mı? giriş yap