şükela:  tümü | bugün
 • yine harika bir işe imza atmışlar.

  140journos-reddedilenler

  8. dakikadan sonrası, tepki oyu vermeyin diyenlere gelsin:

  "taşrada çalışan sağlık personeliyle ilgili düzenleme saniyeler içinde yok oldu gitti

  muhalefetin verdiği tüm önergeleri reddeden ak parti milletvekilleri, kendi verdikleri tasarı maddesine chp'nin kabul oyu verdiğini görünce toplu olarak red oyu kullandı."
 • (bkz: akp'nin sentetik uyuşturucu önergesini reddetmesi) unutulmamış takdir etmek lazım.
 • yarısında mide bulantısıyla kapatmak zorunda kaldığım video. şansımı sikeyim ki yetişkin dönemimin çoğunluğu bu pisliklerin dönemine denk geldi.
 • gösterdiği gerçekler ve anlatım sürecinin kolay takip edilebilirliği ile mecliste reddedilen önergeleri göstererek, kimin halkın yanında kimin karşısında olduğunu gösteren video.

  seküler göç videosunda yaptıkları gibi bir araştırma süreci var gibi görünüyor. bir videolarını da "bu videoların hazırlık sürecini" anlatmaya ayırmaları ne güzel olurdu.

  öte yandan, troller çalışıyor. "yaş kısıtlamalı video (topluluk kuralları'na dayanarak)" uyarısı gelmiş. yani uydurma gerekçelerle şikayet edilerek, google hesabına giriş yapılmadan izlenmesini engellenmiş videonun. ortalama seçmen kullanmıyordur diye düşündüler demek ki.
  meclis tv'de yayınlanan içeriklerin nasıl yaş kısıtlamalı olduğunu merak ediyorum. gece kuşağı programı mı meclis oturumu? yastık sohbeti mi yapıyor o kürsüdekiler?
 • bu değerli insanların başına da birşeyler gelmez umarım..