şükela:  tümü | bugün
  • 2002'den itibaren 13 yıl kesintisiz bakanlık görevlerinde bulunarak ekonomiyi yöneten ali babacan, artık muhalefette.
    özgürlükçü ve çoğulcu demokrasi iddiasıyla yeni bir siyasi hareket başlatan babacan, türkiye’nin son 20 yılının muhasebesini yapıyor.

youtube

edit: (bkz: fbfbfbfbfb) yazar arkadaşımızın dikkatini çeken olay. yola kesintisiz devam yola kesintisiz devam

edit 2:belgeselde yayınlanan müzikleri dinlemek için spotify
    (bkz: yavrukurteemo)'nun isteği üzerine
  • https://youtu.be/kd5veqmigzi değişik çalışma olmuş babacan kararlıya benziyor ve kendini güzel parlatmış. yalnız bu isi 140journos cok iyi yapıyor. ben herhangi bir seçimi kazanabileceğini sanmıyorum ama bundan sonraki seçimde kim gelirse babacan'ı ekonomi kurullarına alması gerekli . şahsıma göre bu konularda bilgi ve donanıma sahip olduğunu düşünüyorum. düzeltme:
    arkadaşlar kanalla herhangi bir ilişkim yok . reklamını yaptığım düşünülmüş eğer böyleyse demek başarılı oldum demek .kanal sahipleri beni bulun para istemiyorum benimde böyle bir günümü çekin yeterli :)
  • kader diyemezsin sen kendin ettin.

edit: erken seçim geliyor, dedi dersiniz.

büdüt: düzen değişecek vakti geldi diyenler var.
    hayalci olmayın. bundan sebep kaybediyoruz. düzülen değişmedikçe birşey olmayacak.

akp kendini tek başına iktidara getiren seçmenleri mars'tan getirmedi. bundan sonrakilerde getirmeyecek. ne olacaksa bu topraklarda bu halkla olacak. biz millet olarak değişemezsek bu kısır döngü sürecek.
    bence her yeni hıyara elimizde tuzlukla koşmayalım.
    sorgulayalım, şans verelim ama cezasınıda verelim.
  • bu kanalın yaptığı her videoya neden başlık açılıyor?
  • link

ali babacan: -kimlerle çalışalım düzgün ?
    vatandaş: - (10saniye sesizlik)
    düzgün siyasetçiyi vatandaş sayamıyor..
  • az önce yayınlanmış yeni 140journos videosu. 31 dakikalık uzun bir video olmuş, izleyelim bakalım.

edit: geriye ala ala bir saatte bitirebildim. güzel bir çalışma olmuş.
  • benim de biraz evvel rast geldiğim ali babacan temalı yeni pr projesi. iyi parti ya da gelecek partisi çıktığında böylesi bir röportaj olmadı. bir beklentileri mevcut sanki.
  • analın şifresini hatırlamışlar
  • 2002 kasa akp türevi övme videosu. siyasal islamcının her türlüsünden tiksindik.
    biz bu filmi daha önce izledik.