• beşiktaş'ın işleri neden hep hashtagler ile sloganlarla yürüyor ya?

come to beşiktaş, efendi beşiktaş, ne olursan ol gel falan...
  • neden 14 te 14 istemediğini anlayamadığım beklentidir.

ben 14 te 14 istiyorum mesela. böyle uzak hedefler aziz yıldırım medyasının gazı gibi duruyor.

çünkü görünüyor ki süper lig her şeye gebe. takımı neden 14 maçlık bir gerilimin içine atalım ki?

geçen senelerde fenerbahçe, bu sene galatasaray bu tuzağa düşmüştü. hafta hafta, maç maç bakalım. hedef çıkılacak her maçı kazanmak olmalı. nitekim böyle uzak hedefler değil kısa hedefler olmalı.
  • beşiktaşlıyım ama aklıma şu bkz geldi şimdi.

(bkz: sen onu yap gel bir de beni yap)
  • son 15 maçında 6 galibiyet alan bir takım için oldukça ütopik bir iddia.

gerçekçi olmak gerek; takımın ruhu ve coşkusu kaybolmuş. ben bu sezon için üçüncülüğün iyi bir derece olduğunu düşünüyorum. şimdiden önümüzdeki senenin planlarını yapmalı ve takımı gençleştirmenin yolu bulunmalı aksi halde eski kanser sezonları geri gelir.
  • ı ıh, mümkün de(y)il. takımda enerji yok , ruh yok. cuma günü ipleri atmıştık beraberlik sonrası. önümüzdeki ilk puan kaybında iyice umutlarımız bitecek. kabul edin kardeşlerim bu sene o hava yok malesef. keşke yanılsam.

ek;

yenilsen de yensen de...
  • fikret orman duymasın hemen bir tişört bi kaşkolun üzerine yazar piyasaya sürer.

adam işini biliyor hocam, slogan bul tişörte kaşkola bas. sonra gelsin baralar.
  • zor dostum zor.
  • kendimi bildim bileli beşiktaşın her maçını 90 dakika izlerim,işim gücüm varsa bile maç saatine göre ayarlama yaparım. beşiktaşı çok iyi takip ederim ruhunu iyi bilirim.

benim bildiğim beşiktaş bu sene ilk üçe giremez.
hesabın var mı? giriş yap