şükela:  tümü | bugün
  • mail kutuma düşen bir posta ile haberdar olduğum ve anlamlı olduğunu düşündüğüm için duyurmakta fayda gördüğüm kampanya.

uber bu sene, bir kitap bağışlama kampanyasına destek vermiş. bağışlamak istediğimiz kitapları ücretsiz olarak alıp yeni sahiplerine ulaştıracaklarmış.

eminim hepimizin bu konuda yapacak bir şeyleri vardır. ben evden kolilerce kitap çıkarabileceğime eminim.
    belki şimdiye dek hep kitaplarınızı birilerine vermek istediniz ve yüksek kargo ücreti ya da taşıma zorluğu nedeniyle yapamadınız.

bence bu harika bir fırsat, eminim değerlendirebiliriz.

detaylar şöyle;

kitap hediye günü’nde herkese kitap vakfı ile yola çıkarak bağışlamak istediğiniz kitapları yeni sahipleriyle buluşturuyoruz.

siz de kitap okuma alışkanlığının yaygınlaşmasına katkıda bulunmak istiyorsanız ihtiyaç sahiplerine hediye etmek istediğiniz kitapları hazırlayın ve 15-16 nisan'da bir uberkitap çağırın.

nasıl çalışır?

15 nisan pazar veya 16 nisan pazartesi saat 10:00-17:00 arası uber uygulamanızı açın, aşağıda belirtilen bölgeden uberkitap çağırın.
    bir araç gelip bağışlamak istediğiniz kitapları herkese kitap vakfı’na iletmek üzere adresinizden teslim alacak.
    uberkitap ile kitap hediye etmek ücretsizdir. yolculuk yapmak istiyorsanız uberxl veya taksi ürünlerimizi çağırabilirsiniz.

uber başlığına da girmiştim ama gündem olursa herkesin haberi olur diye umuyorum.
  • geçtiğimiz şu karanlık günlerden nasibini alan uber' in başlattığı destek verilmesi gereken kampanya.
  • herkes bir saatini ayırıp evinde fazla olduğunu düşündüğü veya insanlarla paylaşmak istediği kitapları ayırsa, ağrısız sızısız kargosuz başka güzel insanlarla kitaplarını paylaşsa ne güzel olurdu.

tanım: iç huzur sağlayan bir kitap kampanyası.

özenle katılınız.
  • hayata dair umudu arttıran haberler

eyvallah uber
  • bu akşam eve gidip kitapları ayırarak bir katkı sağlayanı olmayı planladığım uber kampanya!
  • up.

uber bir yardim etkinligi. kitaplara ihtiyaci olan birilerini mutlu etmenin verdigi huzur duygusu essizdir. bunu hissetmek icin iyi bir firsat.
  • mutlu eden ender haberlerden biri.

birileri hala uber'e binen vatan hainidir diye kendini yırtıyor.
  • iyi yürekli badimin duyurduğu iyi yürekli kampanya.
  • bütün kitaplarıyla arasında sahiplenme bağı bulunan kişilerin katılamayacağı kampanya. bağışlayabilmek daha büyük güç ve zevk halbuki...
  • kitapları biriktirme temayülünü çoktan geride bırakmış ama üşengeçliği ile mücadelesi devam edenlere çok iyi gelen kampanya.

iyisin uber.