şükela:  tümü | bugün
  • "yaşanan tartışmanın ardından yanında taşıdığı silahını ateşleyen..."

silah taşımak bu kadar kolaysa vay halimize...
  • eminim parkta otururken yoldan şans eseri geçmişlerdir.
    bunu tasarlamadıysa ne olayım.
    çözmüşler kanun açığını yersen.
  • -takip etmedim efendim rastgele gezinirken gördüm.

-anama küfrettiler.

-neyse deyip gidecektim ama arkamdan gelip vurdular.

-aşırı alkollüydüm.

-lacivert takım elbisem güzel mi?

8 yıl ceza, üçte ikisini yat, kalanın yarısına yakını da denetimli serbestlikle gitsin vs. derken öldürülen garibimi suçlu çıkarabilir mevcut tck.
  • farzedelim ki, bu muhammet denen, soyismi gizlenmiş herifin çok parası var, çok etkili tanıdıkları var, en iyi avukatı tutabilir. bu verilere göre;

1) bu herif en çok ne kadar yatar?
    2) hâkimin bu adama en yüksek cezâyı verme ihtimâli nedir?

öyle bir yasa var ki, adam müebbet cezâ alsa, 10-20 yıl sonra çıkabiliyor. üstelik, bilmem ne kadarı açık cezâevinde infâz edilir vesâire. bir palyaço kılıklı pezevengin çocuğu çiçekçiyi ezer geçer, ölenin yakınına para verirler, bilmem kimleri iknâ ederler, piçi kurtarırlar.

mâdem silah almak bu kadar kolay, biz de alalım. insanları rahatsız eden her serseriyi vuralım, etrâf temizlenmiş olur.ben böyle hukûkun da, böyle düzenin de içine sıçayım.

robespierre olup, rüşvet yiyeninden, rüşvet verenine, akrabâsını, tarîkat arkadaşını kayıranından, kendini herkesden üstün görüp, çıkarı için her melâneti yapana, bütün nâmussuzların soyunu sopunu silkelemek istiyorum.
  • böyle bir hıyartoyla çıkacaksanız tercihinizi hep öyle kazmalardan devam ettirin. birbirlerini yok etsinler. olan masum çocuğa olmuş amk zevksiz kızı yüzünden. tipe bak amk şuna 10 metrelik sopayla bile dokunmam iğrenç keko

(bkz: 25 yaş altı kızların iğrenç erkek tercihi)
  • kızlar tamam anlıyorum, çoğunuz bu amk maymunu gibi psikopat kekoları görünce sırılsıklam oluyorsunuz ama kendinizi tutun, şunlarda uzak durun. yazık ya...

edit: önce çifti bir barda eğlenirken görüp pislik yapmış, bardan çıkarılınca da dışarıda bekleyip, bardan ayrılan çiftin üstüne kurşun yağdırmış. ağırlaştırılmış müebbetle yargılanır.
  • olayın parkta olması daha da kötü olmuş.hayatını kaybedenlere üzüldüm ama çoluk çocuk bu olaya şahit olduysa durum daha da vahim