şükela:  tümü | bugün
  • uefa avrupa ligi 3. ön eleme rövanş karşılaşmasıdır. umarım bu maça çıkarken avantajlı çıkarız.

stadda izleyeceğim maçtır.

edit: maç trt spordan naklen yayınlanacaktır.

edit: maç biletleri satışa sunulmuştur.

edit: yeni malatyaspor turu geçmesi için 2-0 veya 3 farklı galibiyetler almak zorunda. 3-1 de ise maç uzatmaya gider.

edit: malatyaspor taraftarı muhtemelen partizan taraftarına cevap verecektir obiliç posterlerinden dolayı.

edit: an itibariyle kağıt bilet uygulamasının yapıldığı maçtır. malatya çok kenetlendi. bayram ziyaretleri esnasında tek gündem maddesi olmuş durumda bu maç.

edit: sırp taraftarlarına en güzel cevap olarak 50 metrelik belgrat fatihi kanuni sultan süleyman posteri stada asılacaktır.

maç günü editi: bir malatyasporlu olarak çok heyecanlıyız. umudumuz var. yenip turu geçmek çokta zor olmayacaktır umarım.
  • yeni malatyaspor 1-0 partizan belgrad
    gol | a.jahovic - dakika 7

yeni malatyaspor ilk 11:
    fabien farnolle
    e.kaş - m.akbaş - a.mina - i.chebake
    m.yıldırım - g.chaaleli
    t.bifouma - g.marques - g.töre
    adis jahovic

partizan belgrad ilk 11:
    v.stojkovic
    s.urosevic - s.pavlovic - b.ostojic - n.miletic
    z.tosic - a.scekic - s.sdjelar - t.asano
    u.sadiq - s.soumah
  • sırf tribün olayları için izlenek maç. yoksa çok tur şansı yok malatya'nın. taş çatlasın berabere biter. hatta ufaktan da olsa maç sonu beraberliğe atın bir şeyler.

https://eksiup.com/p/si78902rhf23
  • yeni malatyasporumuzun iyi bir oyun çıkaracağını fakat tur için yeterli olmayacağını düşündüğüm maç.
  • turu geçmemiz için 2-0 lazım. maçı kazanırız ona inanıyorum ama turu geçer miyiz bilemiyorum. neyse turu geçemezsek bile sırp taraftarlara sağlam bir mesaj göndermemiz lazım. türk bayrağımızı alıp tribünde yerimizi alacağız.
  • gecen mac 6-7 tane yiyebilirdik ama cok sansliydik. benim tur umidim gecen mactan dolayi cok az.

gokhan tore ve guilerme ikilisi ilk 11 baslar ve erken bir gol bulursak, tekrar degerlendirebiliriz. onlar olmadan takim 3. lig takimi gibi oynuyor.
  • turu da geçecez sırpları da elleri boş gönderecez.
  • malatya iyi top oynamıyor, çok pozisyon veriyorlar. kim kazanır bilemem ama partizan net şekilde turu geçer.
  • ağır makyajlı ablaların ilgi gösterdiği maç. hoparlörlerlerden de marşlar maşallah, herhalde estergon kalesine gidiyoruz. yalnız tribünler tam dolu değil. arkadaş şehrinizin takımı avrupa maçına çıkıyor doldursanıza stadı.
  • malatya'ya 3 farklı galibiyet veya 2-0 lazım.
    bol şans malatya.