• kağıt üstünde favorinin net olduğu tek 2020 şampiyonlar ligi çeyrek final maçı. diğar bütün maçlar dengeli görünüyor ancak bu maçta manchester city mutlak favori. lyon da üstteki entryde belirtildiği üzere ters takım tabi. neticede juventus'u elediler. ancak ben yine de city'nin ezip geçeceğini düşünüyorum. bekleyip görelim.

edit: kendimi sözlüğün en cenabeti ilan ediyorum. ben ne dersem aksini yapın kendinizi kurtarın
  • bir üst turda bayern münih'e karşı unutulmayacak bir mağlubiyet almamak için müthiş bir mücadele bizleri bekliyor.

(bkz: 14 ağustos 2020 barcelona bayern münih maçı)
  • bakalım götü kim kurtaracak da elenecek.
  • yarı finale kabul edilebilir bir skorla kalan bir rakiple karşılaşacak olsalar guardiola'nın göz dağı vermek için takımını oynatacağını düşünürdüm fakat bayern münich öyle bir skorla yarı finale kaldı ki böyle bir şey mümkün değil.

her şeye rağmen manchester city'nin rahat bir şekilde maçı erkenden bitireceğini düşünüyorum.
  • şl şampiyonu olacak arap sermayesi takımın maçı. ayrıca seneye messi’yi bu takımda izleyeceğimizi düşünüyorum. hatta kendisi de kafamı sikeyim keşke 2 sene önce gitseydim demiştir dün akşam

büdüt: fcb bayern maçından sonra yine göt oldum lan. daha maç tahmini yapmıyorum amk
  • eğer bu maçı lyon alırsa yarı finallerde almanlarla fransızların kapışmasını izleyeceğiz. bayağı güzel olacak!
  • manchester city’nin 3-1’lik skorla kazanacağı maçtır.
  • city rahat geçer.
    ayrıca city-bayern maçının da tahmin edilebilir bir maç olduğuna inanmıyorum, baya 50-50 bir şey o, zira iki takımın da defansı kötü.

edit: city, lyon'a 3-1 yenilmiş lol.
  • lyon'un 11'deki 3 defans oyuncusu da daha önce süper lig'de top koşturmuş futbolcular. bu da böyle gereksiz bir bilgi.
  • varımızı yoğumuzu lyon golüne yatırdık.
    kurşunu namluya sürdük.
    bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap