şükela:  tümü | bugün
 • facebookta karşılaştığım bir yazı neticesinde haberdar olduğum rezalet gibi rezalet. şansa yaşıyoruz resmen şu ülkede işini düzgün yapan bir firma var mi?
  rezalet linki
 • facebook demişsin ama bu linkedin.

  herkese geçmiş olsun.
 • cilalı metro turizm iftiharla sunar. devam eden gelişmeleri öğreniriz inşallah.

  tanım : rezalet gibi rezalet. 10/10
 • o halkla ilişkiler mudiresinden tutun da izmir bölge mudurune falan kim sorumluysa elime geçse de bir belasını siksem keşke, okurken sinirden elim ayagım titredi. konuyu aktaran beyefendi hakikaten beyefendi insanmış çok sabırlı davranmış.
 • kesinlikle yukarıda tutulması gereken bir başlıktır, çok önemli bir rezalettir.

  önce kazayı geçiren ailenin iddiasına göre uykulu bir şoför yüzünden kaza olmuş bu baş rezillik. sonra olanları ise okurken kanım dondu. resmen bir aile kendi kendine uğraşıyor, koskoca firma yaptığı yetmiyormuş gibi arayıp ilgilenmiyor bile. yapılan sevk işlemlerini okurken ben yoruldum. empati yapınca inanılmaz can sıkıcı olay. hayat arkadaşım, kızımın annesi çok ciddi bir kazadan kurtuluyor, sonra kazaya sebep olan kişiler arayıp sormuyor bile bu kadar ciddi olaylarda. resmen sıyrılmaya çalışıyorlar olaydan, sevkin çok zor olduğu söyleniyor, onlarla ilgilenmek, küçük bir kız çocuğu, stres, aksayan işler. aile bunlarla uğraşırken sıyrılmak isteyen firma, ki bahsedilen firma türkiye'nin en çok bilinen firmalarından "ulusoy". sonradan "hastanın adı neydi?" sorusunun tekrarlanmasıysa tam bir rezalet. ne kadar önemsiyorlar olayı, inanılmaz. ağzım açık kaldı. bu kadar ciddi bir kaza yaşamış aileye hiçbir şekilde yardım edilmemesi de karaktersizlikten başka bir şey değil.

  en güzel taraf aileye bir şey olmamış olması. bol şifalar, umarım üstte kalır ve ulusoy yaptığı rezilliği görme fırsatını yakalar. hastanın ismini de öğrenmiş olurlar yaptıkları ayıp ve rezaletin yanında.

  bundan sonra da ulusoy kullanmayı düşünmüyorum açıkçası.
 • aynı haberi tekrar kopyalayalım.

  o yoldan biz de geçiyoruz.

  https://www.linkedin.com/…-yönetilemez-volkan-yılma

  konu ile ilgili medyaya yansıyan tek haber ise iki satır sadece :
  http://www.balikesirhaberajansi.com/…-izleyin-.html

  öte yandan o çok sayıda yaralılar arasında diğer kişiler hakkında da hiç bir kanalda hiç bir bilgi yer almıyor.

  3. dünya ülkesinde sıradan bir gün...

  volkan yılma'nın eşi ve kızı dışında bir sözlük yazarı da var kazazedeler arasında
  @iyisaatteolsunlar" (bkz: #80304844) 3 eylül itibariyle yatak istirahati devam ediyor:
  (bkz: #80918967)