şükela:  tümü | bugün soru sor
  • derin ekşi sözlük'te örgütlenmiş bu zeki insanlar. bir grup kurmuşlar oradan haberleşiyorlar.

olayı anlatalım. iki haftadır çok zeki bir kadınla birlikteyim. bir akademisyen. sanat konusunda açırı bilgili. tam bir kitap canavarı. tanıyıp hayran olmamak imkansız. benimle ne işi var lan bu kadının diye düşünüyordum. neyse ben salonda film izlerken o odasına çekildi okuması gereken şeyler varmış. telefonunu salonda unutmuştu. şeytan dürttü diye suçumuzu şeytana atalım. meraklı biriydim hep. açtım direkt kimlerle ne yazmış okuyorum.

sapyo diye bir grup var. elli kadar kişi var grupta. biraz okuyunca ekşi sözlük yazarları olduğunu anlayacak kadar zekamız var çok şükür. zaten konu genelde ekşi sözlük olmuş.

biraz daha kurcalayınca gördüm ki bir zirve var. ancak sözlükte başlığını açmamışlar. hayırdır gizli gizli zirveler falan.

zirve bir kişinin evinde olacak. kadıköy'de. anladığım kadarıyla içkili sıçkılı kızlı erkekli bir zirve. tabii sinir oldum. benim gibi adamı gruba almadığınızdan belli zeka seviyeniz dedim içimden.

kadına bunlar ne ne bok yiyeceksiniz o zirvede neden benim haberim yok diye çıkıştım. savunması ad hominem. sen nasıl benim mesajlarımı okursun. basbayağı açtım okudum işte.

sonrasında olay uzadı büyüdü. ayrıldık. peki ben bu başlığı neden açtım. bu zirveye katılacak arkadaşları uyarmak için. aranıza sapyoseksüel olmayan bir kadın karışmış. bence üyelerinizi gözden geçirin. nereden biliyorum. bu birlikte olduğum kadın sapyoseksüelse benimle ne işi olur. malın önde koşanıyım. bunu anlamanız için benimle iki dakika konuşmanız yeterli.

umarım istediğiniz kadar zeki beyinler bulup çılgınca eğleneceğiniz bir zirve olur.
  • niye 15? niye gizli?