şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: (bkz: alaattin çakıcı'nın erdoğan'a vatan haini demesi)
    _
    kılıçdaroğlu'nun şu sözlerini hatırlatmıştır:
    ben erdoğan'ı eleştiriyorum, bahçeli cevap veriyor. bahçeli'yi eleştiriyorum yeraltı dünyasının bir lideri cevap veriyor. bizim ruhumuzu oluşturan temel öge kuvâ-yi milliye’dir. çakalların bulunduğu yerde hiç kimse ama hiç kimse bize bir şey söyleyemez

çakıcı bıraktığımız yerde; "beni öldürtsenize" demekte ve bir siyasi partiyi hedef almakta. peki savcılar? onlar da halen bıraktığımız gibi uyuyorlar mı?

"kamuoyuna saygılarımla:

mecliste günlerdir ismim gündeme getirilmektedir. benim üzerimden cumhur ittifakını yıpratmak isteyen chp genel başkanı, hdp'liler ismimi sürekli gündeme getirmek kaydıyla ahlaki kurallar dışında söz sarf etmektedirler.

chp sözcüsü faik öztrak şahsıma "mafya bozuntusu" diye hitap etmektedir.
    şimdi bende pkk ile iş birliği yapan hdp'nin ortağı olan chp grup başkan vekiline soruyorum, be batıya hizmet eden sen vatan sever misin?

yoksa bölücülerle iş birliği yapan gafil muhbir bozuntusu musun? ağzının ayarı olmayan, sürekli tehdit eden hakaret eden sayın genel başkanı kılıçdaroğlu ile ilgili söylediğim sözlerle ilgili cumhuriyet savcılığı mutlaka soruşturmayı yürütmektedir.

kovid dolayısıyla ikametim olan bodrum'dan istanbul'a gidip gelmekteyim. her iki yerde de ikametim bulunmaktadır. daha evvel de söyledim sayın öztrak sen ve genel başkanın yiğit adam olsanız arkanıza pkk'yı ve dhkp-c'yi almışsınız. onlara beni öldürtecek kadar yürek yok mu?

erkeklik şikayet etmek ve devletin zırhını giyip konuşmak değildir.
    merak etmeyin türkiye cumhuriyeti savcılığı çağırdığı an mutlaka gidip ifademi vereceğim. ben sizin gibi devletimi avrupa insan hakları mahkemesine şikayet etmedim. ülkesini batılı devletlere şikayet edene yurt sever değil, vatana ihanet eden derler.

devlete ve cumhur ittifakına yüce mecliste saldırarak hakaret eden sizlere bu millet ulusalcı demiyor batının uşaklığını yapan yerli işbirlikçiler dediğini sizde biliyorsunuz, hala ne konuşuyorsunuz.

kamuoyuna saygılarımla arz ederim.
    alaattin çakıcı."

şuradadır.
  • altındaki yorumları okuyun ve bu ülkeden ümidinizi tamamen kesin. mafyaya aşık bir millet yaratıldı.
  • mafya, ülkenin politikacılarına rajon kesmeye başlamışsa ortada devlet denen bir yapı, yargı denen bir kurum kalmamış demektir.

kuzey afrika ülkeleri gibi mafya ve din adamlarının hüküm sürdüğü bir ülke haline geliyoruz.
  • "erkeklik şikayet etmek, devletin zırhını giyip konuşmak değildir"

erkeklikte bugün,
    tehdit eden kendisini hukuka, adalete havale edenlere söylüyor. savcılık gereğini yapsın demek bu kişi için devlet zırhı, bu adam vatansever ha, bu adamım arkasında duranlara o zaman çakıcı zırhı giymiş diyelim.
  • ne ölme meraklısıymış bu arkadaş ya.

kabak tadı vermiş mektuptur.
  • başlı başına bu mektubu yazabilme cesareti bile ülkenin adalet sisteminin kalitesizliğini doğrudan belli ediyor.
  • bir kesim muhalefeti anlatmak için ne muhteşem bir tanımlama: "batının uşaklığını yapan yerli işbirlikçiler"
  • çakıcı, dışarı siyasetin gücüyle çıktığının farkında değil, devlet zırhıyla konuşmak erkeklik değil demiş, bahçelinin yıllardır bu şekilde konuştuğunun farkında değil. anca konuşuyo atarım sıkarım tutarım. çok değil biraz düşünse bazı şeylerin farkına varabilir ama çok zor bir şey istiyorum sanırım. ayrıca çakıcının bir mafya olduğu herkes tarafından bilinen bir şey. nasıl bir mafya çıkıp devlet adamını tehdit edebiliyor? buna üstün hukukumuz nasıl el atamıyor? anlam veremiyorum gerçekten
  • bir mafyanın ülkenin %50'sine hitap eden partiye kafa tutması.
    böyle bir şey olsa olsa rte türkiye'sinde olur.
  • sonunda adını yazmayı öğrendiğini gördüğümüz mektuptur. sırada 100'e kadar tek başına saymayı öğrenmek var. hadi bakalım.

mektubun içeriği ise hiç ilgimi çekmior açıkçası.