• altındaki yorumları okuyun ve bu ülkeden ümidinizi tamamen kesin. mafyaya aşık bir millet yaratıldı.
  • mafya, ülkenin politikacılarına rajon kesmeye başlamışsa ortada devlet denen bir yapı, yargı denen bir kurum kalmamış demektir.

kuzey afrika ülkeleri gibi mafya ve din adamlarının hüküm sürdüğü bir ülke haline geliyoruz.
  • alaatin yavrum sen organize suç örgütü liderisin. vatansever değilsin. 80'ler de 90'lar da devlet ihalelerine fesat karıştırmaktan başka bir şey yapmamış, parasını verenin tetikçiliğini yapmış kadın katili bir suçlusun.
    senin peşinden gidip milliyetçilik yaptığını zannedenlere acıyorum.
  • başlı başına bu mektubu yazabilme cesareti bile ülkenin adalet sisteminin kalitesizliğini doğrudan belli ediyor.
  • bir mafyanın ülkenin %50'sine hitap eden partiye kafa tutması.
    böyle bir şey olsa olsa rte türkiye'sinde olur.
  • "erkeklik şikayet etmek, devletin zırhını giyip konuşmak değildir"

erkeklikte bugün,
    tehdit eden kendisini hukuka, adalete havale edenlere söylüyor. savcılık gereğini yapsın demek bu kişi için devlet zırhı, bu adam vatansever ha, bu adamım arkasında duranlara o zaman çakıcı zırhı giymiş diyelim.
  • sonunda adını yazmayı öğrendiğini gördüğümüz mektuptur. sırada 100'e kadar tek başına saymayı öğrenmek var. hadi bakalım.

mektubun içeriği ise hiç ilgimi çekmior açıkçası.
  • hem sayın diyor, hem terörist imasinda bulunuyor, hem tehdit ediyor.

kafası çok karışık.

t: bir mektup.
  • imla düzeyi her geçen gün artmakta, bu vesileyle chp sayesinde türkçemiz de güzelleşmektedir.
  • el yazısıyla yazılmamış olması ve imla kuralları kullanımından anladığım kadarıyla bu kez bizzat şahsı tarafından yazılmamış mektuptur. zira bu kadar kısa zamanda bu imla ilerlemesi pek mümkün değil.

ilgili metni kendisi yazdıysa da bu süreç resmen kendisine online eğitim oldu. bu da chp'nin iktidar olursa en azından eğitim politikasının işe yarar olduğunun göstergesidir kanımca.
hesabın var mı? giriş yap