şükela:  tümü | bugün
  • bir iki bin lira daha verilirirse (bkz: hyundai getz)

tabi bu bir iki bin lira daha verelim üzerine olayının bokunun çıkmaması lazım.
  • volkswagen polo en az 2001 model.
  • 15 bin lirası olan adamın benzine para yetiştiremeyeceği düşünülürse dizel olması elzemdir,

bulabilirse fiat punto 1.3 multijet bulamazsa palio 1.3 multijet,

3-5 daha katıp citroen c3 dizel alabilir.
  • 2000-2001 model tüplü mondeo 2.0

15 sene sonra yine binmeye devam edersiniz.
  • y alacağına üstüne x koy z al diyenler derneğinin üyelerini ortaya çıkaracak olan araba.
  • sözlükte değil de sahibinden.com adlı sitede bulunabilecek araba ya da arabalardır.
  • mg f, iki kişilik spor. coupe cabrio. 1.8 145 beygir araba. çok da tatlıdır.

http://www.sahibinden.com/mg?sorting=price_asc

not: kışın bunların fiyatları düşer. alacak olan kışın alsın.
  • peugeot 206 sw'dir.
    biz bu araçları şantiyelerde kullanıyoruz. hem bagaj hacmi - hem de yakıtı muazzam.
    ben böyle kamp tatilleri aşkına düşersem alıyorum mesela bu araçtan, arka koltuklar da yatıp bagaja eklenebiliyor. çuval çuval odun koyulabiliyor arkaya.

bunun yanı sıra normal binek için de ideal bir araç.
    yakıtı çok başarılı. net rakam vermek için üşenmedim dosyalardan baktım, eylül ayında bu araçlardan biri, 2004 model, 1.230 km yol yapmış ve 260 liralık mazot almış toplamda. şu an parkta ama içinde mazot kalmıştır elbet, iterek sokmamışlardır içeri. 20 kuruş civarı yakıyor yani. yine dosyadan aktarıyorum; bu araçlardan biri 2007 model, 2007'nin haziran ayında şantiyeye gelmiş, o günden beri parça ve bakımına 4.800 lira harcanmış ve araç 2012 eylül itibariyle 418.000 km'de. böyle deli araç yani.

ve ben kullandım bu aracı dediğim gibi bir kaç tatilde. öyle hantal bir araç değil. gayet güzel gidiyor. tipi de fena değil hem bana göre.
    merakı olan varsa sorsun merak ettiğini, biliyorsam yazarım.

yollarda az görülen bir araç ama neden olduğunu anlamıyorum.
    iş için - aile için falan ideal.
  • 2003-2004 model fiat marea'dır.

şunu baştan belirteyim etrafınızda abi fiat'a binilir mi ya, x bin lira daha koy şunu al diyenler illaki olacaktır. kulak asmayın.