şükela:  tümü | bugün
  • cankiri'da gerçekleşen üzücü olay. keşke oğlunu beklemeden bankaya yatirsaydi ama işte milletimizin yastık altı huyu gitmiyor bir türlü.

link
  • ismini vermek istemeyen bir is insaninin telafi edecegi bir sikintidir.
  • paralar yüzlük ve balyalanmış şekilde. üstelik balya kağıdı da var.. muhtemelen işte başka iş var.. bu para birisinin verdiği para olabilir.. yandı demek için üstüne altına para koyup araya kağıt koyarak yakmış olabilirler.. kimse biriktirdiği paraları böyle istiflemez.. bence..
  • abla para yakmak için pablo escobar kadar zengin olman gerekiyor. 15 bin tl yetmez.
  • istemeden de olsa türk lirasının değerini arttırmıştır.
  • yardımlarla biriken paralarmis. hayatta yardım almadım ama o kadar toplu para biriktiremedim.. kaçınızin kredi borcu hariç toplu 15 bin liranız var?

yardımlar kime gidiyor diye görülmesi için duyurulması gereken olaydır..
  • cok net bir tiyatrodur, bunu bir cankirilalarin icinde buyumus bir ankarali olarak yaziyorum.
    kadinin konusmasi dikkatli dinlendiginde, diksiyonundan rahatca o kadinin yerel bir cankirili olmadigi anlasiliyor. ıstiflenen paralarin muntazamligi ve yaz sicaginda cankirida soba yakmak.
    guzel deneme.
  • haber sayfalarında gördüğü herşey için burada başlık açmak kadar malca hareket.

tamam haberini oku siktir git, neden bu işgal çabası neden ?
  • yardımlarla 15 bin lira nasıl birikiyor arkadaş dedirtmiştir. üzülmedim.
  • berat albayrak tweet atmis. ailenin mağduriyeti giderilecek diye.

kendi cebinden giderecekse amenna ama devletin parasından giderilecekse ben hakkımı helal etmiyorum.