• bir erkeğin normal şartlar altında uyanıp evden çıkması arası geçen maksimum süre. örneğin bu sabah sürenin 20dk'yı bulduğunu görüp kendimden* şüphelenmiştim ki çalar saatimle duvar saati arasındaki 7 dakikalık fark* imdadıma yetişti. 15 dk dolmadan evden çıkmanın huzuru ile minibüse bindim, birkaç durak sonra da bir bayana yer verdim*;
    - buyrun hanfendi siz oturun, güneş doğmadan kalkmışsınızdır.
  • internet kafeye girip temel haberlesme ihtiyaclarini (iki gelen kutusu kontrolu, bir iki kisa cevap, sozluge soyle bir bakma, mesajlari kontrol etme) gidermek icin gayet yeterli olan, hatta bu entriyi girecek kadar zaman arttirmakla kalmayip ustune bir de dort dakika sure birakan zaman araligi seysi.

parasiz kaldim, oradan biliyorum.

demek ki neymis, her seyi kararinda kullanicakmisiz.
  • dunyanin en joker zaman dilimlerinden biridir.. zira kisa gorunmesine ragmen bir beklentiyi uzun vadeye yaybilecek veya bir heyecani oldurebilecek kadar da uzundur..

- ne zaman burada olursun?
    - 15 dakika sonra
    - ha iyi
  • sitenin kurallarını okumadığım için, sonunda ne olacağını bilmeden, yanlışlıkla kız kardeşimi -hem de büyük göğüslü "hepsi oricinal" albüm kapağıyla- 15 dakika ünlü yapacağım site.
    naaptım ben allahım, katil olucağım..
  • askerde 3 dakikası soyunma, 4 dakikası giyinme, 8 dakikası da su dökünmek için olmak üzere banyo yapmak için verilen toplam zaman.
  • daha 2. sezonunda biten dizi yüzünden işsiz kalan cameron da albüm yapmış, yeniden şöhret olmanın peşinde:

http://15dakika.com/cameron
  • inanması belki zor ama müzük hayatı boyunca, yapılan tüm albümlerin kapağının bulunduğu site.

www.15dakika.com/utkus
    www.15dakika.com/utkus1
    www.15dakika.com/utkus2
    www.15dakika.com/utkus3
    www.15dakika.com/utkus4
  • bodoslama ünlü olmak isteyen gençlerin sonunda tüm disklerini doldurduğu oluşum. loglar için bile yer kalmadığından site çalışmıyor, admin uyuma.
  • ceyrek (1/4) saat
  • eski i$ yerime gidi$ surem.
    karga`ya ewden giderken gecen wakit.
    tum hayatimi altust edebilmeye yetecek zaman dilimi.
hesabın var mı? giriş yap