*

• bucayı iyi sallayan deprem.

edit: 2 dakika arayla olmuş depremler silsilesi. ilki 05:49 sularında gerçekleşmiş büyüklüğü 4.2, ikincisi 05:51'de 4.5. merkez üssü akhisar.
  • özkanlar'da 7. katta çok güzel sallandığım deprem. 5 civarı var sanırım. 7. katta olunca bir bok da yapamıyorsun doğal olarak. durması için bekliyorsun.
  • artık bir deprem mıknatısı olduğum kesinleşti kandillide ararken yine burada başlığını bulmuş olmam da ilginç .
    neyse, karşıyaka'da şöyle bir titretti uyanık olduğum için hissettim sanırım çünkü evin geri kalanı fosur fosur uyumakta.
  • 2 dakika arayla 2 tane olup merkez üssü evime 13 km mesafede olan depremlerdir. kandilliye göre ilki 4.3 olarak güncellendi ve ikincisi 4.5 mv büyüklüğünde buna rağmen acayip salladı
  • akhisar'ın göbeğinden bildiriyorum. beşik gibi sallayan ve bayramda kaçırdıklarımı aratmayan depremlerdir. yaklaşık 2 dakika önce en hafifleri de gerçekleşmiştir.
  • karşıyaka'da hissetmediğim depremdir.
  • yine nickimin hakkını veremediğim deprem
  • trabzon'u sallamayan deprem
  • istanbuldan da hissedilmiştir hep hissederim ben hayır bişi içmedim kafam da güzel değil ben hissederim o kadarr
  • izmir'i gayet güzel sallayan deprem. öyle çok hassas götlü biri değilim ama kaldırdı beni yatağımdan. "trabzonu sallamadı" yazan mala ne diyeceğimi bilemiyorum. ebenin amını sallamadı.
hesabın var mı? giriş yap